Выручалка• 15 декабря 2016
Поясніть про 12-ти річну освіту, яка буде з 2018 року. За і проти.
Кабінет Міністрів узгодив перехід на 12-ти річну систему освіти з 2018 року. Я трохи не розумію, діти які підуть в 2017-му і взагалі всі хто навчався в школах до 2018-го, будуть вчитися по старій системі чи вони теж перейдуть на нові підручники? І взагалі що зміниться? Мені це дуже актуально, бо в 2017-му збираємося в школу, доньці 6,5. А тепер думаю може почекати і почати вже в 7,5 по "новим правилам". Хотілося б навчатися якісно. Мами школярів майбутніх і теперішніх поділіться думками.
Результат:
вже голосів:
56 (62.22%)
Я катигорично проти 12-ти річної освіти.
28 (31.11%)
Подивитися результати
6 (6.67%)
12-ти річна освіта це круто, я обома руками за.
Выручалка
• 15 декабря 2016
Ответ дляДежурный по кухне
12 летку с 17 года :))
Ні з 18-го сьогодні в новинах дивилася, вже все прийнято.
Дежурный по кухне• 15 декабря 2016
Ответ дляСеточка
Майже в 20 років зі школи лише? А коли ж спеціальність здобувати? Батьки по суті до 20 мають утримувати вже дорослих дітей
Я в 19реревелась на заочку и пошла работать. Сейчас спелые зрелыйбарышни в 15
А что 20 летние в школе будут делать? Сад приш коле открывать надо будет?
Выручалка
• 15 декабря 2016
Ответ дляСеточка
Про це я менше всього турбуюся. Мені головне що б дитина була розумна, щаслива і здорова.
ЛисАпедная• 15 декабря 2016
Ответ дляВыручалка
ж
Боже збав який Росток, Інтелект. Ми в звичайний клас збираємось.
вы так выразились, как будто своего ребенка недалеким считаете(
если есть подозрение, что неготов или многого не знает, так еще есть время подтянуть и будет комфортно ему...
Чумачечая_• 15 декабря 2016
Ответ дляВыручалка
ж
Я вам скажу по своему опыту, учителям сейчас не легко заинтересовать детей учебой. Не в программе дело, а в том, что дети не воспринимают то, что им объясняет учитель, легче же заниматься хе..й на уроке, а не слушать учителя. Если же ребенку интересно, то он быстро все схватывает.
ЛисАпедная• 15 декабря 2016
Ответ дляДежурный по кухне
И моя такая. Пошла в 6.3 в школу
В класс интеллект. Боялась что примут 12 летку с 12. Это было доп аргументом идти. У Вас еще много времени. Сходите в школы, потестируйтесь перед 1 классом. По ходу решите.
Мне все скпзали что готова по знаниям. Хотя немного и поплакивает иногда и физически тяжело. Зато интересно
правильно, и есть стимул, характер вырабатывает
а если не прилагать усилий, совсем расслабиться
Выручалка
• 15 декабря 2016
Так все гарно розписують і уроки в ігровій формі для найменших. І предмети на вибір як за кордоном. Оце мені підкинули тему. Через місяць вже йти записуватися. В мене вже портфель і вся канцелярія куплені. А тут таку свиню підклали)))
ЛисАпедная• 15 декабря 2016
Ответ дляSunny-2607
Моей младшей будет 6.3 в 2017. Поведём в школу. Я просто не представляю. Отдать в 7,3, 12 лет учиться... Это ж в 19,3 лет девушка окончит школу???

а после школы в декрет(
ЛисАпедная• 15 декабря 2016
Ответ дляВыручалка
у нас многое гарно расписують
Автор, у меня тоже дочке 6.2 будет, я настроилась отдавать её в 7 лет, но теперь из за этих перемен тоже засомневалась, хотя в новой программе в 2018 в первый класс детки с 6 лет, но первые 2 класса адаптативные, оценки и нагрузка с 3го, и последние 3 класса будут профильными. в этом есть позитив, но нам вроде как и не подходит так как нашим то деткам будет 7.2-7.5, а в классе 6 ти лет и им наверное будет скучно и не интерестно, год с хвостиком разницы очень ощутимы, но есть вариант что наоборот будут впереди всех)
Выручалка
• 15 декабря 2016
Ответ дляЛисАпедная
В мене донька вже читае потроху гарно пише. Літери плутає трохи але ж маленька ще до вересня навчиться. Ходимо на дошкільну підготовку. Але я не хочу щоб вона постійно за книжками сиділа. У дитини повинно бути дитинство. В житті ще повно цікавих речей.
ЛисАпедная• 15 декабря 2016
и про полицию новую пели,а на практике олни разочарования
тошнит уде от их реформ
вообще совеиская система образования в свое время была признана самой эффективной, недаром тысячи наших умов за границей оказались... а чем больше наши реформируют, тем хуже становится
я уже со страхом жду реформу медицины
и так уже есть семейные врачи, которые булучи всю жизнь терапевтом мало что в педиатрии понимают и наоборот...
а как полисы введут, понесется...
сорри за флуд, просто достало уже вме это
тошнит уде от их реформ
я уже со страхом жду реформу медицины
а как полисы введут, понесется...
Чумачечая_• 15 декабря 2016
Ответ дляВыручалка
Читайте больше- ребенок будет грамотно писать. И логику развивайте чтоб в школе задачки щелкать как орешки.
Чумачечая_• 15 декабря 2016
Ответ дляВыручалка
Писать сейчас не обязательно. А то нечем будет заняться в 1-м классе.)))
Выручалка
• 15 декабря 2016
Ответ дляЛисАпедная
у нас многое гарно расписують
Це точно ви підмітили))
Подтяжка• 15 декабря 2016
Ответ дляВыручалка
Перепусток це в плані того що буде висока в класі? Це мене не лякає бо донька а мене дуже мілка. В свої майже 6 в неї зріст 105.
Моя дочка в свої 5,2 має зріст 118 см, міцьну тілобудову й є більша від всіх однолітків і дітей на рік старших за неї. На вересень 2017 нам буде 5,11- те що ми йдем в школу вирішили недавно, після того як психолог і вчитель з підготовки сказали що вона повністю готова й її навички на рівні зі всіма старшими дітьми, вони вважають що їй буде скучно у школі й нічого робити в першому класі ще через рік. Ще один важливий критерій - здоров´я в дитини зміцнилось і ми можемо йти до школи, раніше дуже хворіла. Якби моя дитина була неспроможна осягнути програму підготовки до школи, чи продовжувала хворіти часто ми б обов´язково чекали б ще рік не зважаючи на те що вона вища й більша всіх. Зріст, вага, програми це не те чим треба керуватись йдучи до школи. Не можу терпіти людей, які називають дітей переростками, недоростками - це ж діти й вивчають чуючи це від своїх мамусь щодня, а потім гноблять одне одного. Програма буде завжди погана, бо у нас навчання це бізнес, немає сенсу чекати що за рік там щось покращиться...
Выручалка
• 15 декабря 2016
Ответ дляЧумачечая_
Ну їх вчать цьому на підготовці. В неї виходить гарно, то вона радіє.
Выручалка
• 15 декабря 2016
Ответ дляТелефон Рубика
За рік зрозуміло що ні. Але ж я думаю на декілька років. Вона ж в школу не на 3 роки іде.
Подтяжка• 15 декабря 2016
Ответ дляВыручалка
Я достатньо попрацювала в школі, щоб зрозуміти, що успіх дитини залежить не від програми, а від майстерності вчителя, який з всіх пропонованих програм і джерел вміє майстерно вибрати і подати матеріал, знайти підхід й зацікавити учня, систематизувати навички. Перший вчитель - основа успіху на всі майбутні роки навчання, яка б там не була та програма. Я вам чесно скажу, який класовод, такі й діти. Швидше за все в тій новій програмі з´явиться ще більше роботи для вчителя, не факт що всі педагоги знайдуть ресурс й достатньо інформації й підтримки щоб добре втілити це в життя.
Пушка заряжённая• 15 декабря 2016
Автор, дело не в 12 годах образования. Дело в том, что хотят перекроить понятие самой школы.
Хорошо это или плохо - не знаю. Но точно знаю, что не хочу что бы мой сын был первопроходцем по новой программе.
Начальная школа не сильно изменится. Будет 1-4 класс младшей школы. С 5 по 9 - базовое школьное образование.
А вот с десятого класса начнется самое интересное: дети будут делится на академические лицеи, профессиональные лицеи, и профессиональные колледжи(техникумы).
То есть - фактически возвращаемся в советские времена: когда в школе из пяти-семи восьмых классов формировалось два девятых. Слабые ученики отправлялись в ПТУ (сейчас их назовут профессиональные лицеи), кое кто поступал в техникумы.
Подозреваю, что 10-12 классы в академических лицеях будут платными с небольшим процентом бюджетных мест. Естественно, рейтинг выпускников лицеев будет разный.
Подтяжка• 15 декабря 2016
Ответ дляПушка заряжённая
Повністю розумію про що ви пишете. Полегшення програми може мати як результат погіршення якості освіти. Діти що погано навчались, не матимуть жодних шансів на вищу освіту, або вищу освіту будуть отримувати лише ті, хто взмозі це оплатити.
Ответ дляВыручалка
Тоді віддавайте дитину в будь-який рік, КРІМ першого року введення змін!!!
Я сама вчитель. І мені дуже жалко дітей, які перші ідуть по новим правилам. Зараз, наприклад, це 8-ий клас. В минулому році підручник по нашому предмету ми отримали лише в січні!!! В цьому році в листопаді. Додаткових зошитів так і не має (використовуємо електронну версію). Конспектів для вчителя (допоміжної літератури не має), тому до отримання підручника діти вчились тільки на основі почутого в класі. Олімпіади з предметів не відповідають.
Якщо є можливість, то віддавайте в 2017.
Ответ дляВыручалка
розписати на папері можна все що завгодно, але ж вчителі залишаться тими самими!
Пусин Кукин• 16 декабря 2016
Ответ дляЛисАпедная
а после школы в декрет(
Хорошо если еще ПОСЛЕ школы. Моя кума родила 1го в 17, а 2го в 19...
Я свою дочь в 5 лет и 9мес отдала, тоже грозились ввести 12ти летку, вот выпускается уже в этом году.
Она мне благодарна, уже зарабатывает в свои 15;))) на днях 16 стукнет, самая младшая в классе, но это не помешало ей хорошо учиться.
Подтяжка• 16 декабря 2016
Ответ дляПусин Кукин
Дівчата, у мене в одному класі - дівчинка народила в 13, то був сьомий клас, це було 2010 р. На той час як казав класний керівник, половина дівчат цього класу уже вело статеве життя.
Подтяжка• 16 декабря 2016
Ответ дляir.zhuck
Підтримую вашу думку! Вчителям дуже тяжко працювати щороку з новими недосконалими книжками і програмами, немає матеріальної бази для навчання вчителів, потрібен обмін з тими країнами де цю систему запозичили. Поки що, є програми навчання вчителів власним коштом, або інтернет курси - останні вчителі старшого віку просто ігнорують, бо просто не бажають працювати з технікою.
Выручалка
• 16 декабря 2016
Ответ дляir.zhuck
Якщо віддам в 2017 вона так і буде вчитися по старій системі. А хотілося б змін. Хоча я не зовсім розумію через 6-7 років наприклад. Це пів школи вчиться по старій програмі а пів по новій. Якось дивно.
Ответ дляВыручалка
На сьогодні 11, 10, 9 вчаться по одній программі (минулий рік 11 повинні були йти по 12-річці, яку відмінили за 10 днів до початку їх 11 класу).
на 8 почались ’зміни’, з ними 7,6.
на 5 почались ’зміни’, з ними 4,3,2.
на 1 почались ’зміни’ - адже в цьому році також є КУПА нововведень!
Тобто КОЖНІ 3-4 роки программу переписують і латають! і кожного разу кажуть, що стане краще, а насправді не так! ті діти що зараз в 9,10,11 і випускники мали дуже погану программу з фізики у 8 класі!
на сьогодні 8 і 7 мають гарну програму 7-го, але от друга половина 9-ий (((
І все це бізнес! Так як на це (розробки, прорами, питання ЗНО, підручники) виділяються величезні гроші з бюджету. А вчителям ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ користуватись підручниками і книжками не з певного переліку! Тобто відпрацьовані роками книжки (ті самі Коршаки СРСР) заборонені і не повинні бути в кабінеті (дома так, і в школі ні!) і з них заборонено давати будь-що!
Так що навіть не сподівайтесь, що 2018 раптом буде купа змін!
І ще!
Першачки 2018 можуть мати проблеми вже після випуску з школи. Якщо захочуть вступити в іноземний Вуз, бо не будуть відпрацьовані правильно зміни!
Наприклад, я попала на такі ’зміни’ в вищій школі і в мене диплом маістра, АЛЕ мого магістра не признає жоден закордонний вуз при бажанні поступити до них в аспірантуру, бо в мене 5 років навчання, а магістр повинен бути шість років (чи хоча б 5,5)
на 8 почались ’зміни’, з ними 7,6.
на 5 почались ’зміни’, з ними 4,3,2.
І ще!