мадам Везувий• 17 декабря 2016
Хто знає. Вірус
З педіатром на зв,зку, так як вихідний день. У малого ввечері піднялась температура до 37. Чуть соплі є. Сьогодні тоже 37-37,5, соплі чуть чуть, і ледь розовеньке горло. Педіатр каже поїти, горло полоскати, посмоктати септефрил, і в понеділок вранці на аналіз, а потім з результатом до неї. Що ще можу зробити?
мадам Везувий
• 17 декабря 2016
Так і роблю, промиваю носа, пити даю часто, все підряд. Пллощем горло сода+йод або фурацилін, смокчемо септефрил. А темпа 37,-37,5 то нормально при вірусі?
мадам Везувий
• 17 декабря 2016
Також думаю що якийсь вірус схватив, бт десь тиждень перед тим пчихав кілька раз в день щодня
Рожки-да-ножки• 17 декабря 2016
При ОРВИ температура шкалит до 39, причем резко, а потом уже появляются симптомы.
У вас просто простуда.
мадам Везувий
• 17 декабря 2016
Ответ дляДеЖаВю
Насморк, кашель, чихание - признаки вирусной инфекции
дякую. Кашлю слава немає