Боевая• 19 декабря 2016
Вагітній з грипом обов´язково лягати в стаціонар?
Гореотума• 19 декабря 2016
Да !
Сейчас даже закон по - моему , об обязательной для госпитализации .
Беременные - группа риска !
Боевая
• 19 декабря 2016
34 тижні, не знаю чи грип, хворіємо з малим( мене ломить, темп 38,5- 38,8, збивається добре, соплі, душить в трахеї.
KaterionOK• 19 декабря 2016
Автор, щоб встановити точно, що грип потрібно робити аналіз. Якщо температура піднялася разом із виникненням насморку, це скоріше грві.
Боевая
• 19 декабря 2016
Ответ дляKaterionOK
Так і є і плюс кашель
Слухи-руки не распускаю• 19 декабря 2016
зараз по протоколу обовязково. при зверненні до лікаря будуть вимагати або госпіталізуватися або підписати відмову від госпіталізації.
Мене в свій час з температурою 37.3 і соплями лікар що вела вагітнійть з криками підруки тягнула до стаціонару. Завела особичто за руку. Казала що в них вагітна померла і брати відповідальність за мене вони незбираються. Зараз по інструкції навіть з соплями зобовязані зразу в стаціонар вагітну.
Изподтишка• 19 декабря 2016
Обязательно.У малыша начинается тахикардия,когда у мамочки высокая тем-ра.Доктор должен слушать сердечко малыша.
Жирафовое варьенье• 19 декабря 2016
Ответ дляKaterionOK
так грипп это одна из разновидностей грви
Патриотка• 19 декабря 2016
Ответ дляБоевая
краще да. А як Ви будете контролювати стан вагітності? Збивати температуру медикаментами потрібно. Правильно їх підбирати. Щоб гіпоксії не було