Дуже потрібно, у друга (молодий хлопець 28 років) вже 10 хіміотерапія, але сильно впали тромбоцити. Робити наступну хімію без певного препарата неможимо. А в Франківську його видадуть якщо завтра на 10 годину прийде зати кров 2 групи (любого фактору ) 4 людей. 2 знайшли, ще 2 потрібно.
Якщо є такі що зможуть допомогти, буду надзвичайно вдячна!!!! Дуже прошу!!! Допоможіть!
Ответ дляswehha
Еще подскажите,насколько я знаю,если такие плохие анализы крови,то за неделю перед химией показатели крови поднимают медикаментозно,как у Вас с этим?
Так і в нас, сказали що без цього нікуди.( Спочатку в Франківську медекаментозно повишають рівень тромбоцитів, а потім в Київ на хімію.
Whitebutterfly1• 19 декабря 2016
Ответ дляОльга Рак
А він посміхається, ще й нас заспокоює ))) і не хоче хвилювати...
у 1+ але я вагітна, мабуть не можна( киньте у фейсбуці в групу П’яний базар і вконтакт барахолка Франківська
juliyafilippo• 19 декабря 2016
Доноры обязательно найдутся!!! Группа крови распространенная.
Поддерживаю с Вами темку.
juliyafilippo• 19 декабря 2016
Ответ дляmasha_vip
У меня не 2 группа, но я поддержу темку
У меня 2-я, но я очень далеко.