Можна вибрати декілька варіантів.
Якщо ви ще сумніваєтеся у виборі між кількома банками, ставте галочку на кожному з них.
Якщо зараз є карточка якогось банку, але плануєте відмовитися, то галочку НЕ ставте.
Цікавить загальна статистика, до чого схиляється більшість.
Так як кількість варіантів в опитування обмежена, то в список потрапили банки з іноземним (крім РФ) капіталом з цього списку:
Плюс на вільні місця додала три найбільші банки з решти.
Інформацію про власників брала звідси: (можливо, з тих пір щось змінилося на сьогодні).
Результат:
вже голосів:
178 (30.07%)
ПриватБанк (державний)
175 (29.56%)
Ще не визначилася
63 (10.64%)
Райффайзен Банк Аваль (Астрія)
45 (7.6%)
Ощадбанк (державний)
37 (6.25%)
Інший банк
34 (5.74%)
УкрСиббанк (Франція)
16 (2.7%)
Жодних банків, тільки готівка або натуральний обмін
15 (2.53%)
Креді Агріколь Банк (Франція)
12 (2.03%)
ОТП Банк (Угорщина)
5 (0.84%)
Кредобанк (Польща)
4 (0.68%)
ПроКредит Банк (Німеччина)
4 (0.68%)
Укргазбанк (державний)
3 (0.51%)
Ідея Банк (Польща)
1 (0.17%)
Універсал Банк (Греція)
0 (0%)
Марфін Банк (Кіпр)
Магазин Тигрушка• 20 декабря 2016
А-банк, у него практически тот же принцип работы, что и у привата, пользуюсь параллельно с ПБ картами АБ уже года 3. Но ПБ картами пользуюсь чаще и уходить от них не собираюсь.
Магазин Тигрушка• 20 декабря 2016
Ответ дляslaisy
и как а -банк. удобный?
Абсолютно такой же, как и ПБ:) банкинг у них приват 24:) у меня все карты ПриватБанка и А-банка подвязаны в приват24, причем автоматически
Магазин Тигрушка• 20 декабря 2016
Ответ дляslaisy
а -банк точно не перешел как и приват в гос собственность?
У а-банка другой владелец с 2015 года. Не перешел точно:) у меня там знакомые работают.