Любящая болтать• 20 декабря 2016
Дівчата хочу зробити опитування,так як планую брати участь у виставці
Дівчата хочу зробити опитування,так як планую брати участь у виставці І незнаю якого кольору краще робити ці вироби???
Любящая болтать
• 20 декабря 2016
Попробувала велику гаму кольорів але хочу дізнатись які до вподоби вам)
Любящая болтать
• 20 декабря 2016
Все ручна робота з матерії,квіти та основа обшиті бісером та кристаликами,основа зроблена з екошкіри,ціна 430-470 гривен,є зі шовку)