Дитині 7 місяців. Деколи помічаю що зупиняє погляд на хвилинку. Але на на чомусь конкретно, а якось щависає просто. Колись десь читала що це можуть бути ознаки судом.
Вартує переживати?
mama_koshka• 02 января 2017
сделать енцефалограму срочно у нас так проявлялась эпилепсия без судорог потом стало все плохо лежали много раз в больнице уже 6 лет пьем лекарства каждый день
mama_koshka• 02 января 2017
думаю что надо обратится к неврологу рассказать все что вас беспокоит ситуация у всех может быть разная я вам рассказала нашу историю у вас она совсем другая не накручивайте себя идите завтра к доктору
Ирина Ирина• 02 января 2017
Ответ дляМассся
Ми були три тижні назад у невропатолага. Сказала все нормально. Але я це почала помічати тільки цього тижня. Тепер думаю чи я себе накручую чи справді щось серйозне
Це перша ваша дитина? Бо легко можете й накручувати себе)))) ви ж не лікарь, що б ставити такий серйозний діагноз))))) після свят сходіть до спеціаліста, що б заспокоїтись ))
Ирина Ирина• 02 января 2017
Ответ дляМассся
Перша і дуже довгоочікувана, тому в мене швидко включається режим “паніка” деколи сама з себе в шоці
Ви повинні боротися з цим. Паніка лише шкодить в таких речах))) візьміть з аксіому, що ваша дитина здорова!!! З цього й виходьте. В мене знайомі є, в них пізня і довгоочікувана дитина. При першій температурі в 37.5 швидку потрібно було викликати мамі з татом)))
Я видела, что малыш зависает , бывало, что даже 5сек. не реагировал .Я думала, что он просто задумчивый. А когда потерял сознание( у него бессудорожная форма) , тогда нам сказали сделать ЭЭГ. Увы, в рез-те род. травмы симптом. эпилепсия. Диагноз поставили в 2 года. Мы упустили год, как минимум. Дай Бог у вашего ребеночка ничего такого не будет. Пусть не болеет.
Ответ дляnik8010
Дякую, Вам теж всього найкращого