Спелый баклажан• 04 января 2017

Поділіться оригінальними рецептами Різдвяної куті?

Всім привіт! Цьогоріч хочу приготувати кутю не за своїм традиційним рецептом. Свято Різдва співпадає з днем народженням донечки, хочу здивувати гостей чимось оригінальним. Чекаю ваші рецепти, дуже цікаво, адже в кожної господині є свої секрети!
автор Спелый баклажан • 04 января 2017
Моя кутя традиційна - відварена пшениця, приготований з цукром мак, мед, горіхи, ізюм.

ПотеряласЯ Я...• 04 января 2017
Мы в кутю додаємо халву, мак, горіхи, родзинки. Заправляємо медом. Діти дуже люблять і уже чекають кутю. Любимо їсти кутю увечері, під телевізор. Але я у гостях би не їла кутю. Також на Різдво ходимо у гості, кутя стоїть на столі, але її ніхто не їсть.
Дежурный по кухне• 04 января 2017
чего не понимаю, так это зачем оригинальничать в кутье??? у вас замечательный рецепт - ама так делаю!
автор Спелый баклажан • 04 января 2017
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Дякую, ідея з халвою, справді цікава! У нашій сім´ї є традиція на початку частування пробувати кутю за столом, тому звичайно пробувати мої родичі її точно будуть. Наш прадід завжди виставляє оцінки хазяйкам за цей делікатес :-)
РокерША• 04 января 2017
Для мене сама смачна кутя з вишнями консервованими і вишневим соком.
автор Спелый баклажан • 05 января 2017
Ответ дляРокерША
Теж цікава ідея. Дякую!