КапитанльнаЯ• 04 января 2017

приват уже не берет процент за перечисление денег?

ПушАпница• 04 января 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Еще проще почитать условия продажи
А где продавцы пишут какая у них карта? Не все указывают что у них карта с %
ПушАпница• 04 января 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
0.5 на универсальной нет
Да на универсальной этого нет
Оч@ров@Шк@• 04 января 2017
Ответ дляПушАпница
Так не все и читают условия))видят только фото и цену
ura1981• 04 января 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Читайте условия продавца...банк берет комиссию за Ваш перевод,а продавцу должно поступить сума которую он указал..
За мій переказ бере з МОЄЇ карти, а за зпрахування бере з ЙОГО карти, бо це умови обслуговування ЙОГО карти
Якщоб в нього була універсальна карта то нічого з нікого би не взяло
ПриватБанк• 04 января 2017
Уважаемый Автор!
При переводе средств взимается комиссия согласно тарифов банка https://privatbank.ua/ru/pay/.
Если у Вас есть дополнительные вопросы по платежам и тарифам Вы всегда можете к нам обратиться по любому каналу связи (3700, чат-онлайн, почта help@pb.ua)
С уважением, ПриватБанк.
ura1981• 04 января 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
0.5 на универсальной нет
Мова була про зняття грошей з карти універсальна
ПушАпница• 04 января 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я читаю! А еще описание подробно читаю!
И уже много раз было что доходит до оплаты, начинаю деньги переводить, а тут сюрприз))
Оч@ров@Шк@• 04 января 2017
Ответ дляura1981
И? 0.5 только для выплат
ura1981• 04 января 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
И? 0.5 только для выплат
Ви про що?
Вище приват тарифи виклав
Або сформулюйте питання чітко, що і куда і з якої на яку
ПушАпница• 04 января 2017
Ответ дляura1981
++++
Перевод с карты универсальная на карту универсальная за счет личных (не кредитных средств) без комиссии. Вон Приват Выше ответил, почитайте))
буреЛОМКА• 04 января 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
З карти універсальної якщо продавець потім захоче гроші зняти з банкомату.то аж 4 % здере.
это если кредитные, то 4. за обналичивание своих (когда кредитные не трогает), то 1%.
ТыЧиНеТЫ• 04 января 2017
Ответ дляura1981
Це якщо кредитні кошти
А власні це 0,5 або 1%
1 % з кредитки якщо власні.0.5 % це тільки якщо карта звичайна для виплат
ura1981• 04 января 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
З карти для виплат власні кошти зняти безкоштовно!!!
ТыЧиНеТЫ• 04 января 2017
Ответ дляura1981
Зняти безкоштовно,а клієнту поповнити то 0.5 %.Мені можете не писати,я інтернет-продавець вже 5 років і працюю виключно з приватом і іхні умови чудово знаю
ТыЧиНеТЫ• 04 января 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
И? 0.5 только для выплат
По-ходу тільки ми з Вами знаємо істину суть роботи приватівських карт...
ura1981• 04 января 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Ну так пишіть чіткіше про що мова
Бо процитували ви мене де йшла мова про зняття, а зараз ви про поповнення
забиякина• 04 января 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
с каких делов? 1% собственные средства было и есть
Оч@ров@Шк@• 04 января 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Так всегда здесь)) а остальные где то слышали звон))
ТыЧиНеТЫ• 04 января 2017
Ответ длязабиякина
Тут не буду сперечатись,я просто ніколи не тримала власні кошти на універсалці ))
забиякина• 04 января 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
а я только ею и пользуюсь для покупок онлайн - зачисление на нее 0% (я вывожу с платежных систем), перевод между универсалками тоже 0%, оч. удобно
ТыЧиНеТЫ• 04 января 2017
Ответ дляura1981
Ну так пишіть чіткіше про що мова
Це міняє сильно суть ?Як не крути,як не з клієнта,так з продавця все одно здере гроші ...
ura1981• 04 января 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Універсалка або для виплат в клієнта + універсалка в продавця = нуль % з обох
Так з кого тут здерло???
ТыЧиНеТЫ• 04 января 2017
Ответ дляura1981
Так з кого тут здерло???
З продавця,який потім піде з цією універсалкою з банкомату гроші зняти ...
ura1981• 04 января 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
А навіщо їх знімати?
він що товар в сусідньому магазині купляє?
І це його проблеми, нічого їх на покупця вішати, нехай закладе той 1% в товар
ТыЧиНеТЫ• 04 января 2017
Ответ дляura1981
А навіщо їх знімати?
Щоб віддати гроші постачальнику,50 раз пишу ...
Мова не про те хто і що на кого вішає,зараз мова про те.що нема в привата карт при використанні яких ніхто не постраждає при любих розкладах
ПушАпница• 04 января 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Так это уже личное дело продавца что он деньги обналичить хочет. Он же может электронными деньгами пользоваться. То уже его прихоть
ura1981• 04 января 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Все в них є
Якщо вміло картами користуватись
А в постачальника що карти немає???
І я в десятий раз пишу, нехай той% продавець в ціну вкладе і не ганяє покупця до банкомата по два рази за 2грн
ТыЧиНеТЫ• 04 января 2017
Ответ дляura1981
Все в них є
Якщо вміло картами користуватись
А в постачальника що карти немає???
Ніхто з крупних постачальників,фабрик,гуртівень не працює зі своіми клієнтами з універсалкою.Тільки з картою для виплат.І завжди цей відсоток лягає на плечі клієнта (я себе як клієнта маю на увазі)
ura1981• 04 января 2017
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Він оптовик, ви оптовик, це ваші домовленості
А рядовий покупець це окрема іторія, в якого є своя правда. І щоб було поменше таких історій заложіть той % в ціну товару
ТыЧиНеТЫ• 04 января 2017
Ответ дляura1981
Я й заложую )