Пуки-куки• 04 января 2017
Хто приймав участь в міжнародному обміні
Дівчатка, цікавить даний сайт не можу надати фото отриманого подарунку. вже з тижні 2 взагалі зайти не можу. свій відправлений подарунок сфотографувала. якщо в когось йде-може дайте пряме посилання. дякую
дамаАмстердама• 04 января 2017
Ответ дляПуки-куки
це без різниці. хто знає цей сайт, то й в курсі про що я
я участвую, свой подарок отправила, но еще не получила..
Пуки-куки
• 04 января 2017
Ответ длядамаАмстердама
мені потрібне посилання на сам кабінет, де фото виставити. у вас доступна така можливість? я не можу знайти де я маю фото виставити
дамаАмстердама• 04 января 2017
Ответ дляПуки-куки
не пойму, Вы ж зарегистрировались? Там есть шаги, получить адрес, потом отправка, и получение подарка, там и добавляйте
Пуки-куки
• 04 января 2017
Ответ длядамаАмстердама
так ні на що нажати не можу. уже з іншого браузера зайшла. я вже третій рік приймаю участь. і таке вперше. ви нормально можете зайти? киньте посилання на ті кроки. буду вдячна
дамаАмстердама• 04 января 2017
Ответ дляПуки-куки
смотрите зашла а свой профиль, вход, введите логин и пароль, потом нажала вверху на слово обмен, слева высветился мой адресат а справа информация про подарки. Попробуйте, я только что зашла, нормально.
Пуки-куки
• 04 января 2017
Ответ длядамаАмстердама
перезайшла, все одно не висвічується. ось що в мене на слові обмін
дамаАмстердама• 04 января 2017
Ответ дляПуки-куки
на слово профиль нажимали? потом обмен
Пуки-куки
• 04 января 2017
пе5резайшла двічі, тепер все впорядку. всім небайдужим дякую за допомогу
Пуки-куки
• 04 января 2017
Ответ длядамаАмстердама
на слово профиль нажимали? потом обмен
так, уже з третього разу вийшло
дамаАмстердама• 04 января 2017
Ответ дляПуки-куки
так, уже з третього разу вийшло
Ну и хорошо, главное то что Вы отправили и получили а вот отметить это уже второе дело!
Пуки-куки
• 04 января 2017
Ответ длядамаАмстердама
я от приймаю участь ще в одному обміні. та й адресу не змінила, а з Америкик виявляється теж можна відправити безтрековою дешевою посилкою, то ж навіть знайти не можу. мій подарунок уже отримали в Англії і фото виставили, відправляла цінною бандероллю, щоб можна було відслідкувати, а свою знайти не можу. а в цьому санті, я адресу поміняла. от сьогодні отримала подарунок з Білорусії. минулого року Естонія, позаминулого-Латвія. це так цікаво
Пуки-куки
• 04 января 2017
Ответ длядамаАмстердама
ну впринципі так, але звіти в цьому проекті важливі, як я розумію наступні обміни формують з добросовісних учасників, а новачкам уже як пощастить.