Anka07• 28 июля 2013

Дівчатка чи може Куома бути як основна пара взуття на слякоть і мороз? І хто знає пару слів по терміках Tundra?

пат• 28 июля 2013
Тундра заважкі. У порівнянні, скажімо, каміки-тундра-сорелі (це однотипне зимове дитяче взуття) тундра найгірші.
Куома - це сходине вище від названих марок.
Як на мене, це ідеальне основне взуття на зиму дітям.
Не промокають.
Нуууу...не впевнена щодо ’стояти по кісточки у калюжі’, все ж таки це взуття на мороз розраховане і сніг. Але в цілому, і лютий із його калабанею на вулицях:)) куома витримує)

Укуси меня• 28 июля 2013
Основной парой могут быть Экко (если размер правильный, ребенку больше 2-х лет, активный и не мерзляк). Куома все таки на морозы.
автор Anka07 • 28 июля 2013
дитині зимою буде 1,8,але дуже шустра:)
пат• 28 июля 2013
Для 1,8 пріоритет (як на мене) легке та зручне.
Якщо дитина не мерзляк, то: екко, каміки, коламбія, тімберленди.
Якщо мерзляк: куома, баффіни, умі, та ж коламбія (від моделі багато залежить)
пат• 28 июля 2013
http://www.6pm.com/baffin-girls~3 наприклад. це найтепліше, як на мене, взуття:))
Ширли-Мырли• 28 июля 2013
Ответ дляпат
а як розмір визначити? на ножку 17.2см який запас потрібен? 18.5см нормально і який це розмір?
Глаголица• 28 июля 2013
я советую на морозы купить валенки котофей-мы уже покупаем их 5ый год подряд, первые были в годик. довольны-как слон, а на перменную погоду-возьмите термики какие нить.
mamba:)• 28 июля 2013
Ответ дляпат
Не промокають.
+1 к Куоме. На этот возраст - идеальный выбор
Xenia_KV• 28 июля 2013
і я за куому,морози,калюжі все витримує

Паравозик• 28 июля 2013
в пошлом году основными были Ecco, на морозы - Куома, одевали совсем немного.
ребенку было 1,8
Кима_кепка• 28 июля 2013
Ответ дляпат
Не промокають.
. Мы в прошлом году брали камик , в этом заказали тундру, я бы не сказала что она тяжелее , мне даже более симпатичней. А основные в этом году keen.