OOOOOO• 09 января 2017

Физика)

Козяка-маляка• 09 января 2017
Или химия?

автор Аноним Анонимыч • 09 января 2017
Нет. Физика 8 класс
Козяка-маляка• 09 января 2017
Ответ дляАноним Анонимыч
Нет. Физика 8 класс
И?
автор Аноним Анонимыч • 09 января 2017
И не присоединилаль в первом сообщении(
Омлетик• 09 января 2017
И что? Ответ подсказать?
автор Аноним Анонимыч • 09 января 2017
Если можно)

Irina_Y• 09 января 2017
Уравнение Менделева-Клапейрона ’сработает’)
При повышении температуры газа (воздуха в бутылке), прямо пропорционально вырастет давление, как итог - выстрел картошкой)
автор Аноним Анонимыч • 09 января 2017
Ответ дляIrina_Y
Ребенок так ответил, а мне что-то его ответ не было равится
Irina_Y• 09 января 2017
Ответ дляАноним Анонимыч
Тоже по своему правильно)

К сожалению, я не знаю точно как должен ответить на этот вопрос восьмиклассник, т.к. работаю с контингентом постарше)
Какую тему изучали на предыдущем уроке?
автор Аноним Анонимыч • 09 января 2017
Принцип дії теплових двигунів
ir.zhuck• 10 января 2017
При нагрівання пляшки - температура скла збільшується. Скло взаємодіє з молекулами пари і передає частину своєї енергії (тепла) молекулам пари. Тому і температура пари збільшується. Збільшення температури будь-якої речовини приводить до збільшення швидкості руху молекул. Тому молекули пари будуть мати більшу швидкість руху ніж до нагрівання. Збільшення швидкості руху молекул пари приводить до збільшення тиску всередині пляшки. Збільшення тиску всередині пляшки буде відбуватись до тих пір поки корок з картоплі буде витримувати тиск. Тому тиск більше ніж критичному - корок з картоплі вилетить з пляшки.

коротко:
збільшення температури -> збільшення швидкості руху молекул -> збільшення тиску

Змочування пляшки тут - це техніка безпеки! - бо якщо не змочити пляшку і засунути картоплину, то вона може ’приваритись’ до пляшки і тиск в пляшки зможе досягнути небезпечної позначки, що рване або пляшка надрузки або так корок вилетить ,що всю стелю вам розтовче (чому тут на цьому не наголошується?! не знаю?! тому такі завдання дітям не даю)
автор Аноним Анонимыч • 11 января 2017
Спасибо, огромное!!❤️