неДоПриличий• 14 января 2017
Чи можливо передати документи автобуслм з Німеччини в Україну?
Є дуже багато пасажирських автобусних перевезень з Німеччини в Україну і навпаки, але чи можливло передати через такий автобус важливі документи? Якщо так, то через якого перевізника? Перестлка поштою з мого власного досвіду триває від тижня до місяця, боюсь, що документи можуть прийти запізно. Автобусом прибули б уже за добу в Україну.
Девушка Прасковья• 14 января 2017
Почему нет? Мой знакомый передавал так доки и вещи из Эстонии. С водителем договаривался.
Секс-Бомба• 14 января 2017
Так
Учора їхала автобусом кьольн Дніпро до Києва -багато передавали сумки конверти
Підійдіть до лютого автобусу, залиште свій телефон і телефон кому
Ціна питання різна 10-20ує десь
неДоПриличий
• 14 января 2017
Ответ дляСекс-Бомба
Так
Ціна питання різна 10-20ує десь
Дякую! Ви часом не їхали через Нюрнберг і Львів?
Секс-Бомба• 14 января 2017
Ответ длянеДоПриличий
Так, Варшава, Люблін, рава руська, Львів, Рівне, Житомир
)))
Всю подорож в інстаграмі показала))
)))
Всю подорож в інстаграмі показала))
неДоПриличий
• 14 января 2017
Ответ дляСекс-Бомба
)))
Всю подорож в інстаграмі показала))
)))
Всю подорож в інстаграмі показала))
Можете, будь ласка, написати номер телефону перевізника? Укр або нім не має значення.
Аль_де_Барановна• 14 января 2017
Передали документы мне DHL за сутки. доставка 35Э
В понедельник курьер забрал из пункта, во вторник вечером уже были в Киеве у меня!
DHL експресс
Секс-Бомба• 15 января 2017
Автор--забыла подсказать--зайдите на сайт басфор юа,забваете нужный Вам маршрут--и смотрите расписанеи автобусов и там есть телефоны водителей,подходите в нужное время на автовокзал к автобусу и передаете