Диверсификация• 18 января 2017

Подскажите где можно найти , купить запчасть у микроволновке

Нужна тарелка разбила случайно , и та штучка на короткой крутится тарелочка
Любящая болтать• 18 января 2017
Сколько готовы заплатить

Сорока белобока• 18 января 2017
На олх полно
Бяки-козяки• 18 января 2017
в сервіс-центрі

І не купляйте тарілки і кільце з коліщатками невідомого розміру і походження. Я купила на дачу б/в мікрушку, продавець теж розбила і замінла на невідомо які. Я мучуся, часто злітають коліщатка з орбіти, треба кожного разу перевіряти, чи на місці.
ale680110• 18 января 2017
http://www.service-market.com.ua/o-nas
Инфотуфелька• 18 января 2017
’Штучку з коліщатками’ легко вирізати з текстоліту, коліщатка, ясне діло, або зі старої, або з фторопластового прута.

Тарілка - непринципово, годиться практично люба ’біла’ без узорів.
mnogoslov• 01 марта 2017
Удалено администрацией...