При такой норме:
1. Гострота зору не менше 0,5 Д на одному оці та 0,2 на другому при попередньому профогляді; не менше 0,4 на одному оці та 0,2 Д на другому оці при повторних періодичних медоглядах
2. Аномалії рефракції: при попередньому медогляді - міопія не більше 8,0 Д, гіперметропія не більше 8,0 Д, астигматизм не більше 3,0 Д; при попередньому медогляді: міопія не більше 8,0 Д, астигматизм не більше 4,0 Д при повторному періодичному медогляді
я со своим астигматизмом - левый глаз sph -0.5 cyl -1.75 ax 180 град.
правый глаз sph -3.0 cyl -1.25 ax 180 град.
вписываюсь в эти рамки или мое зрение хуже?
Спасибо за помощь!
Пушкининиана• 28 января 2017
вы не указали остроту зрения, чтоб сказать за первый пункт
2 вы вписываетесь в эти рамки