Губы рыбы• 29 января 2017
Де найкращі ціни на брускове мило ЯКА?
на мейкапі 34 грн з безкоштовною доставкою по Києву. Прекрасно, але я за містом, а чоловікові не хочеться заморочуватися з отриманням.. В вотсонсі 39.99. Може є десь дешевше? Або порадьте аналоги (тільки не хендмейд)?
Наперід дякую!
Аноним Советчик• 29 января 2017
Ответ дляОябунчик
Яка вас мило цікавить? Яка назва.
Наверное любое мыло фирмы ’Яка’ :)
Залатавая• 29 января 2017
Ответ дляОябунчик
Яка вас мило цікавить? Яка назва.
Але авторське ’наперід’ - це значно кумедніше

Радостина• 29 января 2017
Ответ дляАноним Советчик
Наверное любое мыло фирмы ’Яка’ :)
Да, смешно получилось
Губы рыбы
• 29 января 2017
Ответ дляАноним Советчик
Наверное любое мыло фирмы ’Яка’ :)
саме так!
Губы рыбы
• 29 января 2017
Ответ дляНаивка
Автор, сдам в личку девочку, у которой беру ’Яку’. Мыло 26,60 грн, доставка Укрпочтой ;)
написала!
Губы рыбы
• 29 января 2017
Ответ дляЗалатавая

а що не так з моїм ’наперід’? це ж паралельна форма, більш характерна для Галичини. Можна наперед, можна наперід, ну або заздалегідь. Так само як ’мед’ і ’мід’.
Губы рыбы
• 29 января 2017
Ответ дляфлена
Покупаю постоянно мыло серчано -дігтярне ЯКА . Если бы кто-то подсказал где оно дешевле 36 гр была бы очень признательна.
36 це здирство. На мейкапі по 30 з безкоштовною доставкою по Києву і доставкою за 10 грн новою поштою по Україні
Губы рыбы
• 29 января 2017
Ответ дляфлена
О,я как раз на майкапе последний раз и брала по 36,а сейчас смотрю они цену снизили.
Вау, знизили! я думала ціни можуть мінятися тільки в більшу сторону...