Пустощі-веселощі• 2 часа назад
В Києві посилюють мобілізацію
В Києві посилюють мобілізацію: на 40% збільшена кількість груп ТЦК по столиці, — заявив виконуючий обовʼязки заступника начальника Київського ТЦК Кравченко.
Він додав, що людей мобілізують по місцях проживання та роботи.
ТЦК заходитимуть в квартири: 560 постанова дає нам право перевіряти громадський транспорт, квартири і місця роботи
Рожева юбка• 2 часа назад
СБУ только заходит вынося двери без разрешения.
ТЦК тоже будут ломать двери?
кнопкодав• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
ТЦК тоже будут ломать двери?
Не мають права. Але ніхто с квітами чекати не буде, якщо станеться такий випадок.
Борщичок• 2 часа назад
Вони просто брешуть і залякцють, в квартири не мають праіа заходить і не будуть, бо сцикотно. Як і штрафи виписувать, тим хто не оноввлював дані, тим нічого не виписують
На паровозе• 1 час назад
Ответ дляБорщичок
Да легко можно и не выйти с квартиры потом, они трусливые шавки
ФсеСама• 1 час назад
Це потрібно для нашої неминучої перемоги, такої близької, такої жаданої! Місцевих поступово утілізуємо, завеземо бенгальців та пешаварців, потім втічемо із грошима.
...аяприкольная• 1 час назад
Добре. Бо кияни нічим не краще ніж інші жителі країни, яких вже мобілізували.
Борщичок• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
Хто саме бреше?
Ті хто придумав цей піар ход. В квартири вони може і будуть вламуватись, та тільки до сзч, або зто не явився по бойовій.
Сижу_и_плачу• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
на першому реченні захотілось клоуна поставити, а потім дочитала до кінця)
Рожева юбка• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
СБУ имеет право
Борщичок• 1 час назад
Ответ дляПускаю бісики
Удалено администрацией...
Ракета могла і не прилетіти, якби влада пожаліла людей як Грузія.
Пускаю бісики• 1 час назад
Ответ дляБорщичок
так пожалила в 14 роци минские пидписала и що
Диви яка я пава!• 1 час назад
Ответ дляПускаю бісики
Удалено администрацией...
Це неповага до померлої людини
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляПускаю бісики
Удалено администрацией...
В його смерті винуваті кацапи і українська влада, яка закрила людей в країні.
Пускаю бісики• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
а вы б хотили щоб видкрили кордони та в украини не залишилось жоднои людини нюню
Пускаю бісики• 1 час назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Це неповага до померлої людини
а за що мени поважати ухилянта
Рожева юбка• 1 час назад
Ответ дляПускаю бісики
Все бы не выехали, надо открыть границы
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляПускаю бісики
Хто хотів б залишився, але у людей повинен бути вибір.
Пускаю бісики• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
Все бы не выехали, надо открыть границы
почему бы все не выехали ну може кто старше 60 залишився и то навряд
Пускаю бісики• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
никто не б не схотив
Рогнеда Карповна• 1 час назад
Да и пофиг. В спортзалах и ресторанах полно здоровенных быков. Или все инвалиды?
Стопясят раз обсуждала• 1 час назад
Ответ дляРогнеда Карповна
а кто вы такая чтобы чужими жизнями распряжаться? надо валите на фронт сама