Christ1na• Изменено сегодня в 07:24
Той, хто у 2019 голосував за Зеленського, ви зрозуміли що зробили помилку?
По слідам топової теми про чому в українців така доля.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Не голосувала за нього
klaraneill• сегодня в 13:42
Ответ дляРеверанс
Хто вкинув всіх найкращих генералів,розвідників та волонтерів до СІЗО перед повномаштабкою?
Хто істінний віновнік безпределу ТЦКа?
Хто закрив наглухо кордони?
Хто краде гроші під час війни *
Хто істінний віновнік безпределу ТЦКа?
Хто закрив наглухо кордони?
Хто краде гроші під час війни *
так кто, народ что ли?
Ответ дляРеверанс
Висновки і зробили.
В 2019 до влади привели всіх злодіїв Антимайдану. Насолоджуйтеся.
Тільки війна почалась з прихильників майдана. Але то таке, це в вашій методичці петруша не написав звісно. Не міг чмоня рік потерпіти, поки строк яника закінчиться
Ответ дляklaraneill
это классическая манипуляция, скидывать ответственность за то, что происходит сейчас, на тех, кто голосовал 7 лет назад. не зря у выборов такой таймаут, чтобы власть менялась, а не была вечной
Не голосовала
Но тех кто голосовал не осуждаю , помню его главным обещанием было закончить АТО
Порошенко не закончил а тут понадеялись
Никто бы не выбрал его зная к чему это приведет
Порошенко не закончил а тут понадеялись
Ответ дляChrist1na
Ну от, повелись на пусті обіцянки.
Ну повелись
Аналогия как мужчина женщине обещает с ним счастливый брак и ведет себя мило а после свадьбы начинает избивать и бухать , винить в этом женщину ?
Если б он сразу бухал и избивал то женщина виновата , да , знала но что шла
Как украинцы могли знать что Зеленский тиран , диктатор и настолько жадный к власти ? Никак
Маска-0b9f• сегодня в 14:01
Ответ дляMrs.Ochmonek
На жаль, до пані Фаріон суспільство в більшості ще не доросло і досі.
И слава богу!Хоть в чём то адекватное общество
Маска-0b9f• сегодня в 14:08
Ответ дляМиззери
Ну повелись
Аналогия неправильная.В данном случае уместнее было бы сравнивать с хирургом и дворником.И выбрать для операции дворника.Потому что он молод,красив, остроумен и пообещал сделать полостную операцию без единого шва на теле.
Ответ дляМиззери
Ну повелись
Я вже писала з приводу цього виправдання, аналогія що всі навколо казали що він поганий, але вона вийшла все одно за нього заміж і сліпо не хотіла вірити фактам
Ответ дляvinika
Потрох твой
Потрохи ваші нікому не цікаві.
Ідіоти вибрали собі ідіота-президента. Який все свідоме життя пропрацював на москві і весь час глузував з України й українців.
17 квітня 2014 року в Горлівці був викрадений, а потім жорстоко закатований депутат міськради Володимир Рибак.
Він був одним з небагатьох, хто не приховував своєї проукраїнської позиції та активно виступав проти захоплення міста проросійськими силами.
У ті ж дні, у захопленій ДНРівцями Горлівці, зі своєю квартальною клікою виступав майбутній Лідер Всесвіту Зеленський і заявляв, «что мы любим российский народ, потому что мы один народ…»
Кого ви обрали президентом, «розумахи»??
Ще й під час наступу росіян в 2014 році Зеленський закликав не до об єднання українців, а навпаки ’качать власть’. І свої 4 повістки порвав на сцені прилюдно.
Ответ дляChrist1na
В 2014 Зеленський сказав,що ’ росія просто двігаєт граніци України.’Ким треба бути, що би після такого голосувати за цю потвору?
Алиса Куклачёва• сегодня в 14:19
Ответ дляChrist1na
Ющенка зараз вважають одним з найкращим президентом. А про яника згідна
Де його вважають, у вас на районі?
Алиса Куклачёва• сегодня в 14:20
Ответ дляNatalia505
Ті самі люди які голосували за потужного зараз воюють, витягують людей з під завалів, лікують, продовжують працювати і рятують людські життя. Є частина які працюють на систему, менти, тцкуни. Але в кожного злочину є ім´я. Що робить наш не шанований президент і його друзі? Держава, та її система управління, збудована так, що кожен наступний не буде краще попереднього. Державна система не для звичайних людей. Вона існує для збагачення тих, хто при владі. Якщо ви думаєте що зміна головних персоналій приведе до змін в цілому,ви помиляєтесь
Я Вас люблю
Ответ для_ЯгодаМалина_
Так если вспомнить,то у всех президентов пустые обіцянки,никто не выполняет обещаного. Но нынешняя власть конечно переплюнула всех предыдущих и даже соседних государств.
Помните шутку - каждый новый президент будет хуже предыдущего, но лучше последующего.
У нас это не шутка, а реальность. Страшно представить нового последующего 😱. Сталин покажется плюшевым зайкой.
Алиса Куклачёва• 2 часа назад
Ответ дляМаска-0b9f
А хирург в вашей аллегории это кто?
Маска-0b9f• 2 часа назад
Ответ дляАлиса Куклачёва
А хирург в вашей аллегории это кто?
Любой профессиональный политик, имеющий опыт и международные связи.И также представляющий,что такое государство,как оно функционирует и управляется.
Ответ дляМаска-0b9f
Может и так
Но до этого надо учесть что много раз разочаровались в проф хирургах
Ответ для_ЯгодаМалина_
В том и дело,сейчас все намного хуже,но майдана нет! Это такое огромное доказательство того,что тот майдан был проплачен,что не увидит это только тупой. Именно костяк майдана проплачивается, а потом уже подтягиваются идейные бесплатные)
Ви можете особисто вийти на майдан, протестувати проти того, що вас не влаштовує, стати костяком, до якого підтягнуться. Чи для вас хтось інших повинен протестувати? Що значить ’майдана нєт’, хочете висловити протест - влаштовуйте мирний мітинг
Ответ дляKyklaNata
Бл.., обещал договориться. Вы в своем уме? пойдите с психом договоритесь попробуйте, если у него цель-только уничтожение Украины. По крайней мере Зеленский хотел,что-то сделать в этой войне, а не тупо слить страну параше
Зо значить ’хатєл’, я от хочу їсти щодня 1 кг морозива і не поправлятися, але до реальності це не має ніякого відношення. Пороху вдалося приборкати апетити хуйла і зупинити по максимуму розповсюдження ато...сильно хто думав про ту війну, окрім родин військовослужбовців, голосували, щоб поржать. От тепер вся країна рже до сліз.
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Давид Арахамия, глава фракции «Слуга народа» и участник переговоров с Россией весной 2022 года, действительно заявлял, что война могла закончиться раньше, если бы Украина согласилась на нейтралитет, но ключевую роль в отказе от этого сыграл не только Борис Джонсон.Основные пункты из заявления Арахамии (ноябрь 2023 г.):Цель РФ: Россия предлагала закончить войну, если Украина возьмет нейтралитет (подобно Финляндии) и закрепит отказ от вступления в НАТО в Конституции.Роль Джонсона: Арахамия упомянул, что когда украинская делегация вернулась из Стамбула, тогдашний премьер-министр Великобритании Борис Джонсон приехал в Киев и призвал «ничего не подписывать» с РФ, предложив «воевать дальше».
Це брехня, вимоги були точно такі ж, як зараз. Джонсон не вирішував, хотіли підписати, потім зеля зрозумів, що народ проти (ну дійсно, тоді більшість населення була проти), і передумав.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Закінчу АТО за тиждень, долар по 8, 1000 грн на день кожному військовому (2014) - це і були пусті обіцянки , і повелися
1000 за день в зоні ато і платили, поки перевели на контракт всіх, і таки було забезпечення нормальне грошове. Долар по 8 Порох не обіцяв, а ато б закінчилося до кінця серпня 2014, якби ополченцям на допомогу не зайшли регулярні кацапсьеі війська. І ще, при поганому Порозові строк моьілізації був 1 рік строго, а при гврнлму Зелі вже 4.5 роки і краю не видно