_Yaroslava• 02 февраля 2017

Пульмікорт, дуже шукаю. Де можна купити?

Все ще шукаю пульмікорт, можливо хтось має зайвий. Бажано небули по 0,5 мг. Куплю.
Марьяна26• 02 февраля 2017
а что с ним проблема? мы покупали в ноябре. но все использовали.
автор _Yaroslava • 02 февраля 2017
небули по 2 мл, доза бажано 0,5 мг/мл.
автор _Yaroslava • 02 февраля 2017
Ответ дляМарьяна26
вже місяць або більше на перереєстрації... на складах постачальників немає.
аптеки не отримують, не можу знайти ні в себе в місті, ні в Києві...
Марьяна26• 02 февраля 2017
Ответ для_Yaroslava
а вы его уже месяц ищете? ничего другого не помогает?
LaNo4KA2402• 02 февраля 2017
Його не буде до тих пір, поки іде процес перереєстрації.
Хіба що хтось вам продасть із своїх домашніх запасів. Можливо, є сенс порадитись із лікарем іперейти на інший препарат?
автор _Yaroslava • 02 февраля 2017
Ответ дляМарьяна26
у нас призначення після лікарні на 3 місяці... поки був в аптеках - дихали пульмікортом і беродуалом, зараз дихаємо лише беродуалом, але шукаю пульмікорт (
SofyJane• 02 февраля 2017
у нас 3 или 4 шт. осталось.
автор _Yaroslava • 02 февраля 2017
Ответ дляLaNo4KA2402
ми маємо і інші призначення, але пульмікорт діє найкраще
автор _Yaroslava • 02 февраля 2017
Ответ дляSofyJane
у нас 3 или 4 шт. осталось.
а яка у вас доза? ви в Києві?
SofyJane• 02 февраля 2017
Днепр. 3шт по 2мл, годен ло 01.2018
автор _Yaroslava • 02 февраля 2017
Ответ дляSofyJane
Днепр. 3шт по 2мл, годен ло 01.2018
дякую, спробую ще пошукати ... якщо ніхто не відгукнеться - напишу ва в приват
Afinata• 02 февраля 2017
Посмотрите здесь, там всё есть - но надо две недели ждать. В видео показано как искать своё наименование.
http://moda-new.com/million-tabletok.html
автор _Yaroslava • 02 февраля 2017
Ответ дляAfinata
дякую... гляну обовязково
я пробувала замовляти на іншому сайті. спочатку замовлення підтвердили, але потім передзвонили, що немає в наявності...
більше надіюсь знайти в когось із дівчат
Li_s• 02 февраля 2017
Ответ дляSofyJane
Днепр. 3шт по 2мл, годен ло 01.2018
Если автор не купит, напишите в личку. Я у вас их куплю
SofyJane• 02 февраля 2017
хорошо
Allnata• 02 февраля 2017
Киев. Можна купить только в гос. сети Фармация. Другим аптекам запрещено его продавать. В Фармации он есть.
pylinna• 02 февраля 2017
могу посмотреть вечером, у нас остался, но не помню дозировку
Tata000• 02 февраля 2017
Ответ дляAfinata
Подскажите, а Вы покупали через этого посредника? Действительно это оригинальная продукция? Я ищу оригинальный лимфомиозот, на сайте нашла, НО......как всегда боюсь посредников с нашим менталитетом.
автор _Yaroslava • 02 февраля 2017
Ответ дляpylinna
дякую, подивіться будь-ласка
автор _Yaroslava • 02 февраля 2017
Ответ дляAllnata
дякую
,подзвоню їм
pylinna• 03 февраля 2017
посмотрела, есть 10 шт по 2 мл, дозировка 0,5, срок до 03/2017, если нужно, пишите в личку