Наездница• 03 августа 2013

Грибок ногтя

Девочки, чем вылечить грибок ногтя на ноге? Сейчас кормлю грудью и таблетки пить не могу, может кто лечил народными средствами? Насколько эффективно?
...аяприкольная• 03 августа 2013
грибкові припарати токсичні, навіть креми. треба терпіти поки перестанете кормити. і ні в якому разі не зривайте ніготь, бо може грибок перейти на всі нігті. а народні засоби навряд чи допоможуть

Оченьценная• 03 августа 2013
і я кормлю. І ця зараза десь вилізла, напевно через те що імунітет ослабився
Nadiya58• 03 августа 2013
Для информации https://www.kidstaff.com.ua/tema-5881268.html
Оченьценная• 03 августа 2013
Підскажіть. Що вже потрібно його зривати. Так вже не спасти?
...аяприкольная• 03 августа 2013
Ответ дляОченьценная
не зривайте, бо тоді грибок буде на всіх нігтях замість одного. якщо лікувати, то ніготь відросте здоровий, а це все зрізати потихеньку. в мене в подруги був грибок на великому пальці на нозі, їй сказали зривати і вона погодилася, так потім почали відпостати всі нігті на ногах з грибком. лікувала років 2 після завершення ГВ
Оченьценная• 03 августа 2013
А хто знае, чому ніготь не прирослий став. Це новій відростає? Чи щось друге?
Рекламама• 03 августа 2013
дуже і дуже дієвий метод - смазувати йодом чистенький ніготь декілька раз на день( обільно) за місяць - побачите, що все йде на поліпшення!краще, щоб домашні капці були з відкритими кінцівками і завше щоб були чистенькими і капці і ніжки.

автор Наездница • 03 августа 2013
у меня появился во время беременности еще, подозреваю что в бассейне...начиталась, что некоторые соком лимона или яблочным уксусом смазывают и уходит грибок
автор Наездница • 03 августа 2013
Девочки может не совсем по теме, но у кого то было такое что при кормлении грудью голова часто болела? Уже год кормлю малышку, ходила к неврологу, пока ничего вразумительного не говорят, иногда давление повышается...
Оченьценная• 03 августа 2013
У меня мигрени недавно начались. Но я думаю это не связано
Акукарача• 04 августа 2013
А Вы уверены, что это грибок? Анализы сдавали? Отслойка может быть и от травмы и от тесной обуви(если ноготь на ноге)...
автор Наездница • 04 августа 2013
Ответ дляАкукарача
да нет, еще не сдавала, но ноготь на ноге, он не отслаивается, просто цвет изменился с одной стороны и толще стал, травмы не было, похоже по описаниям на грибок...