Моль Молливна• 20 февраля 2017

Таке взуття актуальне на весну?

Ех, потепліло, а зі взуттям біда на весну.. Ніяк не можу вибрати.. Розмір 39-40, нога досить велика, просто на плоскому ходу - лижі лижами.. Зріс 175, на каблуках дуже не побігаю за дитиною.. Ось зі всього вибрала такі, мала дуже подібні минулого року (зносилися). Модель "моя", почуваюся якраз комфортно в такому взутті. Але чомусь дуже сумніваюся, чи варто брати?
Вся в кредитах• 20 февраля 2017
Я себе почти такие же заказала
Покорительница_вершин• 20 февраля 2017
Мне нравится!)
Кошка Мурка• 20 февраля 2017
Нормальні, я б носила
ГейСюда• 20 февраля 2017
Грубоваты.
Викуська_С• 20 февраля 2017
Мне очень нравятся! Сама ищу подобные. А где брали, если не секрет?
Вездевлазиющая• 20 февраля 2017
На рост 175 см 39-40 размер, вы что прикалываетесь, автор?
автор Моль Молливна • 20 февраля 2017
Ответ дляВездевлазиющая
серйозніше не буває)
Вся в кредитах• 20 февраля 2017
У меня такие
ЖонДуан• 20 февраля 2017
Я купила бы, модель удачная.
С-а-ш-е-н-ь-к-а• 20 февраля 2017
Отличные сапоги
Викуська_С• 20 февраля 2017
Девочки, киньте, пожалуйста, ссылками, где посмотреть такого плана ботинки? А то весь инет перелопатила, похожие есть, а вот именно такие, с прямым голенищем не нахожу((
Вика8• 20 февраля 2017
и я бы такие взяла! Та же история - работа - сад - дом - беготня))
allo4ka21• 20 февраля 2017
Ответ дляВездевлазиющая
много? мало?
Мао_Мяо• 20 февраля 2017
Ответ дляФокус-Покус
серйозніше не буває)
У меня 168, а нога 39..... У Вас нормальные пропорции
Леди Г• 20 февраля 2017
В мене теж 39-40 розмір, зріст 176, такого взуття як Ви показали, ніколи не розуміла... Беру або з довшою халявою, або взагалі без неї. Саме така довжина візуально робить масивними литки і ноги коротшими.
ГейСюда• 20 февраля 2017
Ответ дляЛеди Г
Если нет проблем с лишним весом, то это не страшно.
Вездевлазиющая• 20 февраля 2017
Ответ дляallo4ka21
много? мало?
Это нормальная нога на такой рост.
автор Моль Молливна • 20 февраля 2017
Ответ дляГейСюда
Я не скажу, що в мене немає лишньої ваги... 62 кг.. Але загалом не так страшно))
Маманя• 20 февраля 2017
Мені подобаються! Якщо Ваш стиль - уперед купувати!!! Я взагалі консервативна в одязі, а от цей варіант мені симпатичний!
Леди Г• 20 февраля 2017
Ответ дляГейСюда
Не лише тим в кого лишня вага, а ще тим хто регцлярно ходить в спортзал. Наприклад в мене при зрості 176 вага 57 кг, але ці 57 кгив мязах, і від того що я фанат бігу, в таких моделях мої литки виглядають досить масивними. Або ж навпаки, моя подруга 173 см і 49 кг... Її ніжки як олівець в стакані в такому взутті. Отож, на мою суб´єкивну думку, краще уникати таких моделей...
неДоЖиру• 20 февраля 2017
Классные!
Подкустовый выползень• 20 февраля 2017
Я такие собралась заказывать, а в соседней теме сказали, что на весну грубоваты... сижу теперь, думаю...
Вся в кредитах• 20 февраля 2017
Ответ дляПодкустовый выползень
Если не одна пара и есть под платье / юбку то и такие можно.