ОноВамнадо• 22 февраля 2017
Допоможіть вибрати)) все ж таки дві голови не одна......
Потрібне взуття на весну. Я мамочка в активному декреті. Тобто- вдома мало. Взуття потрібне зручне, так як більше з дитиною на руках. Джинси, спортивні штани - ну і весь одя гв такому плані. Можливо запропонуєте свої варіанти))) буду дуже вдячна.
ОноВамнадо
• 22 февраля 2017
Губной рояль• 22 февраля 2017
я бы выбрала что-то типа фото 4, но без тракторной подошвы. И симпатично и практично. Но тогда кроссы под спорт. стиль отдельно нужны
ОноВамнадо
• 22 февраля 2017
Ответ дляГубной рояль
та я і думаю брати 2 пари взуття....
Аноним Советчик• 22 февраля 2017
5 ботиночки из первой партии фото, и 1 кроссовки из второй партии.