Жидкость для снятия глаз• 23 февраля 2017
Скільки готові потратити на наше море?
цікавить хто їде на наше море. Скільки готовий тратити? Подивилась готелі в які б я можливо поїхала, ціна +- 4* в Турції, але ж саме море не дуже((, харчування олл немає, басейна з аквапарком теж(
хто їде скільки витрачав чи готовий витратити?
просто цікаво. дякую
Веснушка• 23 февраля 2017
Ответ дляВанна Тазиковна
На наше море разве что по профсоюзным путевкам ездить, за 15-20%.
12 тыс грн ан 24 дня за двоих--я платила прошлым июнем-это проживание питание и процедуры только ребенку-за себя и старшую доплачивала
Веснушка• 23 февраля 2017
Ответ дляочки_ннадо
В червні та на початку вересня чудова епідеміологічна ситуація. Ротавірус плаває у Середземноморському теж
3 червня -5 червня по горящій завжди літали--10-8-7 років тому-все чудово))
очки_ннадо• 23 февраля 2017
Ответ дляВеснушка
ну навіщо мучити дітей навчанням ще й влітку(((
ми в Інтелекті україни--то хай господь милує(((
я 30 травня все виношу в гараж і скачу від радості разом з дитиною))90 днів ніякиої математики і прикметників(*
бо аж після 15го вересня вертаємось, а діти-підлітки, я з ними программу навчальну проходжу на перед, і вони першу чверть, гуляючи, після мне лиш повторюють у класі. З нашими вчителями по іншому не виходить, треба самостійно вчити вчитися дітей
очки_ннадо• 23 февраля 2017
Ответ дляТектоническая расческа.
Девочки, я же ни кого не уговариваю.. И конечно мы устраиваем недельные каникулы за рубежом. Вопрос стоял сколько я готова потратить на ’наше море ’. Я ответила)
саме так. питання ’наше море’, в минулому сезоні 2а заїзди на 4х відпочиваючих вийшло 40тис, в цьому році не менше, і це без проф.путівок і компенсацій за них
Жидкость для снятия глаз
• 23 февраля 2017
Ответ дляочки_ннадо
я розумію, мені просто цікаво, хто купує ці пансіонати? і хто готовий витрачати кошти на наше море. може воно буває чистим і гарним і я не бачила його сужу упередженно.
Ванна Тазиковна• 23 февраля 2017
Ответ дляВеснушка
Профзоюз?
Веснушка• 23 февраля 2017
Ответ дляВанна Тазиковна
Профзоюз?
нет--напрямую звонила договаривалась за полную стоимость
месяц дозванивалась))
Веснушка• 23 февраля 2017
Ответ дляВанна Тазиковна
Профзоюз?
около 15 тыс грн вышло ан 24 дня я и двое детей
дорога и разные траты в этот период еще около 7 тыс грн
итого 22 тыс грн обошлась нам Одесса за 24 дня
очки_ннадо• 23 февраля 2017
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
а коли дитина ’невиїзна’ з юридичних причин, то що їй вже нормального моря не бачити, Ви ціну відпочинку допустім в ’Експресі’ знаєте, Ви там хоч день провели, він забитий відпочиваючим з травня по жовтень, контингент високого рівня, різні бувають причини вибору саме відпочинку у нас. На Бірючому базу відпочинку відвідували, теж вважаєте що то низького рівня відпочинок? Тому попрошу не фиркайте на наше море. Треба вміти відпочивати.
Жидкость для снятия глаз
• 23 февраля 2017
Ответ дляочки_ннадо
ну про невиїзна це рідко обставини такі, а що за експрес де він знаходиться?
Ванна Тазиковна• 23 февраля 2017
Ответ дляочки_ннадо
Є у нас і справді гарні місця, але, щоб в гарному місці взяти хороше житло + харчування... виходить захмарна сума. За кордоном на ті гроші буде краще.
Не всі ще вміють у нас за гідні гроші дати гідний сервіс.
очки_ннадо• 23 февраля 2017
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
гугл Вам в допомогу.
Хороші місця реклами не потребують
очки_ннадо• 23 февраля 2017
Ответ дляВанна Тазиковна
то там сервіс наче гідний...
Жидкость для снятия глаз
• 23 февраля 2017
Ответ дляочки_ннадо
гугл Вам в допомогу.
Хороші місця реклами не потребують
ну він що один експрес в україні, це популярна назва може бути як в бердянську експрес так і в затоці
Тектоническая расческа.• 23 февраля 2017
Ответ дляочки_ннадо
очки_ннадо• 23 февраля 2017
Ответ дляВанна Тазиковна
чужого навчайтесь, свого не цурайтесь... все пізнається в порівнянні, моя подружка не може вибрати Мальдіви чи Маврикій(дуже любить Домінікану), було б простіше з вибром але її сину лиш 6місяців... у кожного свої пріорітети для відпочинку
Неновая почта• 23 февраля 2017
Так как для меня был морем только Крым, то Украину не рассматриваю уже года 3. Цены не обоснованы вообще ничем, грязь и ужас. Отдыхаем в Греции, Италии. Но поеду и в Египет, и Турцию, и даже в Болгарию или Черногорию, в случае необходимости бюджетного отдыха.
очки_ннадо• 23 февраля 2017
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
не люблю коли з мене посмішковуються .
коли в браузері шукати Експресс то виддає інфу лиш по одному пансіонатові на першій-третій сторінці
Жидкость для снятия глаз
• 23 февраля 2017
Ответ дляочки_ннадо
не люблю коли з мене посмішковуються .
Вкаблучках• 23 февраля 2017
Нисколько не готова. Который год смотрю все нахваленные и секретные пляжи, турбазы и курорты Украины - еще ни разу не увидела голубой воды и моря, в которое есть желание окунуться. Мерзкая желтая лужа в 99% случаев. Один % оставлю на невнятное фото ночью. Ну невозможно хотеть этого после Хорватии,Турциии, Египта. Молчу уже о большем. Нужно просто признать - приемлемого моря в стране нет. Юшка из холеры и песка за кучу денег меня не устраивает....
При этом, владельцы халуп в Кирилловках и Геническах чувствуют себя так,словно Бога за бороду ухватили. Цены не сложат. И предоплату вперед. Всю. А то вдруг опомнитесь до лета, что за те же деньги можно нормальное море получить....
Светка-пипетка• 23 февраля 2017
Ответ дляБрыкалка
вау, это сколько человек и что входит в такой суточный отдых ?
Двое взрослых и ребенок 6 лет.
Проживание, завтрак точно. Остальное питание не помню, редко обедали и ужинали в пансионате.
Когда были не в сезон, в мае, то точно входил только завтрак.
Бассейн, ухоженная территория, хорошее питание, чистый пляж, теплое мелкое море, которое дочка любит больше среди земного.
Светка-пипетка• 23 февраля 2017
Ответ дляМир Мир Мир!
от 3000 в сутки Затока, наминуточку... пошли они в жопу с такими ценами и это без питания.
В затоке не была. Мы обычно раз за лето за границей и раз обязательно в бердянске
Светка-пипетка• 23 февраля 2017
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
ого, а деж в бердянську готель по системі олл, да і море, саме головне, це ж болото
На косе хорошее чистое море. После волн, понятно, будет мутным, но это особенность пещерного дна.
с_переулочка• 23 февраля 2017
Я так розумію, що ті, хто по місяцю дітей оздоровлює - ті не працюють, тоді їм, можливо, і підходить наше бюджетне море. У мене відпустка 14 днів, тому я хочу отримати максимум задоволення за ці дні.
legenda_1976• 23 февраля 2017
В начале июня на 14 дней в Кирилловке, 2+2, бюджет поездки до 15000 грн., из них жилье 5200 грн, уже забронировала базу. Были в прошлом году,очень понравилось. Осенью или зимой попробуем рвануть в Турцию или Египет, не будем загадывать...
Швидка Настя• 23 февраля 2017
В этом году нисколько. В том поехали, ну море и что?))) Как по мне лучше Карпаты с бассейном. А вообще дача лучше моря)
Бармалеина• 23 февраля 2017
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
а може їм краще якісно щось, ну моїм дітям краще тиждень турції ніж місяць бердянська.
автор видно що Ви нічого не шукали))) Коблево Берізка, для діток дитяча кімната, щонеділі мулькити в залі, для дорослих аквааеробіка, йога, батут на території, басейн для діток та дорослий в 10хв аевапарк, на території спорт зал та більярд, вай фай, кімнати прибирають щодня, в дильфінарій можна піти...............короче писати можна довго
фото з дильфінарія, фото 2 вода біля берегу
море чисте
Кастрюлька• 23 февраля 2017
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
я аналогічно, просто ну такі ціни, значить є попит? я дивилась на мою сім’ю більш менш 20-25 тисяч, ну блін... не готова, я навіть не готова 15, боюсь розчаруватись в самому морі, бо бачила тільки кримське і середземне. а як дивлюсь фотографії азовського, ну блін як ж туди зайти, чи може фото такі(
або зелена вода затоки
Вода єто наименьшее зло. Если не закрытая зона и нет охраны- все, ховайся. Младшенькие стоят дзюркочат с берега в море, папы глотают пиво бутылками, а мамы орут на весь пляж,А ну выйди с воды. А самое главное- успеть место занять Два сразу т.к. нет гарантии,что на одном из мест на голову не струсят пепел. Маршрутки - это особый разговор: не то,что на одной ноге, а в воздухе стоишь подпертый рядом висящими людьми.