Реанимация• 23 февраля 2017
Гв після року 1.3дитина як у Вас
Моєму сину 1.3 звичайну їжу не хоче.
Тільки дитяча молочна кашка.
Грудь вночі тільки.часто їсть вночі 1-2год.
Як у вас?
Тільки дитяча молочна кашка.
Як у вас?
Ванна Тазиковна• 23 февраля 2017
грудь любили,но еду ели.Не особо конечно,но ели. Ночью это уже больше привычка.Я ещё и не перетирала ничего,к году жевали сами всё.
кормила до 1,7 и 2 лет.
Кожугетовый ансамбль• 23 февраля 2017
Відлучайте! Мому вже 2,5 і ніяк. Вчасно не кинула кормити, то зуби, то хворий, то шкода його, а тепер не виходить. Вже все розуміє. Зеленкою намазала, а він регоче. Вже сил немає!
Отвечаю всем• 23 февраля 2017
Ответ дляКожугетовый ансамбль
мій зверху фломастером ту зеленку розмалював-закреслив.
Банка с бутылками• 23 февраля 2017
Нам 1 г 5 мес. Кушаем все не перетирая, но неохотно, с уговариваниями, мультиками и игрушками.
С грудью засыпает днем, ночью и потом все ночь сколько просыпается - столько и даю. Может 2 раза проснуться, а может и 20(((
Вот еще месяцок покормлю и буду отлучать. Как не знаю, уходить - как-то жалко манюню, но других методов не знаю((
Реанимация
• 23 февраля 2017
Ответ дляКожугетовый ансамбль
)))ото то в вас взагалі вже великий я до літа весною планую.
Просто звичайну їжу тіки каши молочні і бублики печево покупні пюре.
І також зуби три лізе напухші
мистерЛяпсус• 23 февраля 2017
я свою найменшу годувала 2 роки і 8 місяців. Але апетит був добрий, їла все і після року я нічого вже не перетерала і не подрібнювала.Вночі смоктала 2-3 рази. В рік мала 10 зубів.
Реанимация
• 23 февраля 2017
Ответ дляБанка с бутылками
Я також планую на весну
Відлучити. Планую лишати на чоловіка . Але буде видно. Хочу щоб долізли ще 3моляри зуби бо дуже довго лізуть і напухші. Вдень відлучила пішла сама в місто чоловік залюляв і ура вийшло прийшла як встав. Пару днів чоловік вложував а тепер і сама ложу непросить грудь . А в ночі це постійне смоктання
Реанимация
• 23 февраля 2017
В нас 9зубів.
Але їсти не хоче основне для мене це проблема нагодувати.
А кашка буває на ура але ж і інше потрібно їсти
Меня не звали• 23 февраля 2017
Ответ дляКожугетовый ансамбль
я в 3.3 за один день отлучила.Видно время пришло,до этого пыталась-истерики жуткие.
Люда Людоедова• 23 февраля 2017
Троих детей отлучала в районе 1 года. Днем ели все, ночью ГВ всю ночь
. Из-за этого и отлучала. Буквально через неделю после отлучения каждый спал всю ночь без пробуждений
0996700747• 23 февраля 2017
Ответ дляБанка с бутылками
У меня так же (((
Только нам 1г.3м.