Жужа Кет• 25 февраля 2017

Порадьте якийсь хороший тональний крем

Порадьте якийсь хороший тональний, щоб тримався, гарно лягавлягав,замасковував нюанси,і щоб через декілька годин лице не блистіло як в ляльки. У мене комбінована шкіра(т зона -жирна) а так норм, бувають інколи не великі висипи. Користувалась Лореаль довший час,маю Mac, користуюсь лише коли треба реальний мейк, бо досить плотне покриття. Хочу почути ваші відгуки про тональні, які є Вашими фаворитами.
Сиреневенькая• 25 февраля 2017
послушаю

natdub• 25 февраля 2017
честно Орифлейм тональная основа ВАн. Мне нравится
Самая СоветЧиваЯ• 25 февраля 2017
пробовала разные, но они многие старят( решила ну их всех на...
Накладная• 25 февраля 2017
Estee Lauderdale Double Wear супер! И еще Lancome Teint idole ultra.
СпайдерВумен• 25 февраля 2017
Я пользуюсь ВВ корейским Миша,очень не плохо,маски нет,морщины не подчеркивпает.
Кинг-Конгша• 25 февраля 2017
Dior nude
Iдеально лягае
Але нiби його вже не випускають
Почуб поради на що можна замiнити
Кина_не_будет• 25 февраля 2017
Виши люблю, в аптеке продается.
Лапулька• 25 февраля 2017
мери кей для комбінованої шкіри
завмаг• 25 февраля 2017
christian dior nude и пудра такая же, уже года 3 пользуюсь, очень довольна

Бабайко• 25 февраля 2017
Артдеко попробуйте в Брокарде. Сама не ожидала, для меня оказался идеальным, хорошо выравнивает тон и матирует, при этом и не сушит. Раньше был Живанши, который сейчас не смогла найти в продаже.