Пэрисхилтонша• 05 августа 2013
Подскажите мамолога
Дівчатка буль-ласка підкажіть хорошого мамолога в Києві.
Результат:
вже голосів:
7 (77.78%)
Мамолог
2 (22.22%)
Мамолог
фрау Гитта• 05 августа 2013
Мені дуже сподобався Штефура -онколог-мамолог , уважний, терплячий, відгуки про нього хороші в інтернеті.
Приймає в державному онкологічному центрі на верховинній або в приватній клініці на Позняках. можу дати тел. в пошту.
Пэрисхилтонша
• 06 августа 2013
Ответ дляфрау Гитта
Напишіть про ціни і як швидко можна до нього потрапити. ДУже Вам вдячна!!!!!!!!!!!!!