Купипупсичек• 10 марта 2017

Оцініть й мого чоловіка

Навіяно ранковою темою про оцінку чоловіка.Багато хто написали,що чоловік не любить,тому і я задумалась про свого чоловіка.
Заміж виходила тільки по-любові,як кажуть,а було це 5,5 років тому.
Що ж опишу його ставлення і дії:
-заробляє приблизно стільки, скільки й я,інколи більше;
-помагає прибирати вдома(миє ванну,інколи посуд миє,вибиває коврики),але дуже часто треба 50 раз нагадати,що потрібно щось конкретне зробити(наприклад помити світильник,до якого я не дістану),інколи робить сніданки (яєшня, бутерброди, кава, дитині пластівці);
-з дитиною проводить дуже мало часу,каже,що ігри йому не цікаві,але дуже рідко (раз в місяць) може забрати дитину на 2-3 години на прогулянку без мене.Коли дитина хворіє з нею завжди хворію я,й тільки я хвора за нею доглядаю,він не проявляє бажання це робити;
-ніколи не робить подарунків чи сюрпризів,не дарує квіти (хіба що хтось може вважати подарунком смартфон куплений в грудні,оскільки старий вже дуже погано працював,для прикладу);
-не проявляє ініціативу щодо спільного відпочику(самі нікуди не ходимо,оскільки дитину немає на кого залишити),гуляємо тільки з моєї ініціативи.Інколи я пропоную піти в ляльковий театр,розважальний центр,кіно,він погоджується,але часто бурчить,що я можу й сама з дитиною туди піти.Також плануванням відпочику (гори,море) займаюсь тільки я,хоча щодо цього він завжди "ЗА";
-каже,що любить і що цінує,але інколи може накричати чи матюкнути коли злий або не хоче чогось робити (наприклад мені чаю);
-не зловживає алкоголем.

І ще напишу що мій чоловік робив останній тиждень,щоб приблизно уявити картину нашого спільного життя.
ПН-був цілий день на роботі,приїхав пізно,пішов спати;
ВТ-зранку повіз дитину до лікара на пів години,потім привіз дитину й до 18 год на СТО ремонтував машину,на 18 відвіз мене до стоматолога (дитина в машині заснула), по дорозі додому заїхали в супермаркет,вдома повечеряв й пішов спати;
СР-до 17 год був нароботі,приїхав з двома тюльпанами (для мене й для доці),годину подивився телевізор й заснув;
ЧТ-зранку поїхав на нову пошту,відправляти товар,приїхав на обід і знову поїхав у справах(забрати моє попереднє УЗІ в сімейного лікара й забрати посилку з Нової пошти,хоча міг її й рано забрати),ввечері помив світильник,помив у ванні, о 20 год дитина заснула і він поїхав до товариша на "посиденьки"(бувають 1-2 рази в тиждень,вони там спілкуються і грають нарди,тривають 4-5 годин);
ПТ-о 7 ранку приїхав додому після мого телефонного дзвінка(заснува у товариша,я його зранку розбудила),завіз мене на УЗІ;по дорозі додому заїхали в супермаркет і після повернення додому спить до сих пір.
Завтра його знову не буде-робота.
От так й живемо +/-

Що скажете про його ставлення до мене?Можна вибрати кілька варіантів.
Вибачте за велику кількість тексту й можливі помилки.
Результат:
вже голосів: 154
80 (51.95%) Нормальний чоловік,бувають й гірші
22 (14.29%) Любить,я придираюсь
20 (12.99%) Інший варінт-коментарій добавлю
17 (11.04%) Поганий чоловік
15 (9.74%) Не любить
СиренаФеоктистовна• 10 марта 2017

Вишнёвая Леди• 10 марта 2017
о!новый психоз!
Смячиком• 10 марта 2017
Столько текста
не проще у мужа спросить любит он вас или нет
Женамужная• 10 марта 2017
Ответ дляСмячиком
Столько текста
Удалено администрацией...
Карусель-весель• 10 марта 2017
Фото давайте. Оценим.
Карусель-весель• 10 марта 2017
И диагноз поставим))
автор Купипупсичек • 10 марта 2017
Ответ дляКарусель-весель
Фото давайте. Оценим.
Ставлення по фото не оцінюють...
Яичница с беконом• 10 марта 2017
вы декретная мама, которая скучает от нехватки внимания?
Волшебная палочка• 10 марта 2017
любит он вас 100%, просто не романтик.

Соображалочка• 10 марта 2017
Бувають кращі,бувають гурші,важли щоб Вам з ним було комфортно. Чи він Вам підтримує чи є вашим найкращим другом і т.д?!
Админко• 10 марта 2017
А если его тут обгадят у вас что-то в жизни поменяется? Вы от него уйдёте? Или хочется понять, что не одна такая?
Барбитта• 10 марта 2017
С 8 марта на советчице то ли массовый психоз,то ли истерия.Я уж и не знаю как это назвать.
И подарки не те и мужики козлы,оцените,посмотрите,помогите,решите и еще черт знает что.Девочки,одумайтесь займитесь своей семейной жизнью.Начните ценить,уважать себя и супруга,тогда и отношение к вам будет соответствующее.
ЯяяКакаджамбо• 10 марта 2017
Причём здесь любовь и отношение к Вам? Он просто такой человек. Очевидно, в его семье, папа тоже маму до работы не провожает и сопли не вытирает во время болезней. Чего прицепились?
Шкала Радости• 10 марта 2017
Автор, я вам в двух словах расскажу про моего. Утром просыпается злой и идёт на работу. Вечером приходит злой, ест с телефоном и садится за компьютер либо работает, либо отдыхает. На выходных всё тоже самое, но без работы. Секс только тогда, когда он хочет, обычно раз в неделю на выходных. Попросить ни о чём нельзя-занят. И так уже 18 лет. Надеюсь вам полегчало.
ХикориДикори• 10 марта 2017
У вас все хорошо. И муж абсолютно нормальный. Те,кто поставил ’не любит’ только потому так сделали, что эта тема их кумарит
автор Купипупсичек • 10 марта 2017
Ответ дляСоображалочка
у важкі моменти підтримує-це факт.
Указка• 10 марта 2017
Ужас
Мона Лиза• 10 марта 2017
а секс хоч раз був?
Смячиком• 10 марта 2017
Ответ дляМона Лиза
а секс хоч раз був?

Барбитта• 10 марта 2017
Ответ дляКупипупсичек
Ставлення по фото не оцінюють...
А как можно оценить отношения чужих людей,по трем словам, из вашей темы? Зачем вам наша оценка действий и поведения вашего супруга? Нам с ним не жить и по большому счету,плевать на его поведения.Каждый,здесь сидящий осудит в меру своего воспитания,принципов,характера,жизненных позиций.Каким боком это поможет вам,вашей семье?
Вы его любите? Живите и не морочьте себе голову поисками романтики,а если нет, ищите прЫнца,все просто.
Людмила-МаЕшики• 10 марта 2017
Если не гуляет с другой , прикрываясь посиделками с другом,то просто такой типаж.
АдеКВАтная• 10 марта 2017
Спит муж много по рассказу. Кто ж его так изматывает?
Даю справку• 10 марта 2017
Какой бред не написали во сколько он в туалет ходит,это очень важно....
Бронетапок• 10 марта 2017
И Вы ему поверили, что он заснул у товарища? И как это, по 5 часов два раза в неделю у друзей? Что-то он Вам недоговаривает!
Любящая болтать• 10 марта 2017
Ответ дляБронетапок
к моему раз в неделю минимум приходит кум (женат, 2 детей) на нарды и сидят они реально с 22 до часу ночи, так что все бывает
Летчица• 10 марта 2017
Ответ дляЛюбящая болтать
и ночует тоже у вас?
Любящая болтать• 10 марта 2017
Ответ дляЛетчица
и ночует тоже у вас?
иногда и ночует, если переберет с выпивкой
Carin• 10 марта 2017
так )
с фотографий себя любимой перешли на словесные портреты супругов?
Заикальница• 10 марта 2017
бред сивой кобылы, к гадалке сходите, пусть порчу с вас его же яйцами выкатит
Меряю от единицы• 10 марта 2017
Мій варіант-ні який і ставиться він до вас аналогічно
На жаль,більший відсоток чоловіків таких і так вони вважають нормально жити в сім´ї
Їх мами не вчили мити посуд і ванну,все робили самі,тому й вони думають,що ця робота-суто жіноча
Мій,наприклад,ні до посуду,ні до пилососу,ні тим більше до ванни взагалі не підходить,а тільки біситься,що в мене пилосос може стояти на перечепі цілий день,бо я не встигаю прибрати...