Барабан для взрослых• 10 марта 2017
Я занадто добра. Мене кідануло три квартиранта
Маю дві квартири. Поки зима і не можна почати ремонт, вирішила поселити людей. Гроші ніколи лишніми не будуть! Один пропав і залишив всі свої речі, прийшлось міняти замкі і розбирати весь хлам. За 2 місяці не заплачено. Заселила другого, два місяця прожив і немає чим заплатити, вигнала. Написав розписку, має заплатити до 15 цього місяця але я в це вже не вірю!
Третій, дала 1 місяць безкоштовно тому що був безлад. Прожив, за два місяці борг. Ключі змінив, в квартиру попасти не можу. Трубку не бере не він не його пАдруга!!! Знаю приблизно де вона живе. Їхати напряму додому?
Воно того не стоїло, тільки потратила свій час і нерви! Я про людей була кращої думки, але на своїх помилках учаться. Знаю що моя вина але нічого з цим вже не зробити.
Може виставити тут номера, щоб люди їм позвонили. Може задумаються!
Гопница-Советчица• 10 марта 2017
автор, этот бизнес это не ваше- наймите риэлтора и живите спокойно
60 метров сметаны• 10 марта 2017
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А вы налоги заплатили за то, что сдаёте квартиру?
налог платится с дохода, а дохода по факту нет, один дебет, какие налоги?
Барабан для взрослых
• 10 марта 2017
Дівчата квартири здавались тимчасово! 5 місяців, у мене немає в планах займатися здачею далі!
СССРовна• 10 марта 2017
Ответ дляНаполеон Бонапарт
о, налоговая подьехала)
Барабан для взрослых
• 10 марта 2017
Ответ для60 метров сметаны
ну да
Жена сантехника• 10 марта 2017
А Вы предоплату за первый и последний месяц не додумались брать наперед?
Барабан для взрослых
• 10 марта 2017
097 749 48 48 Іра
067 771 56 29 Вова
Кому не лінь, можете звонити! Все одно не візьмуть трубку, але може задумаються
067 771 56 29 Вова
Барабан для взрослых
• 10 марта 2017
Ответ дляЖена сантехника
Я знаю що так роблять. Але це селище і в нас цього людям не докажеш.
Попадалочка• 10 марта 2017
Це інакше називається , а не доброта)
Автор передплату береться за перший і останній місяць.
І тільки перший місяць пройшов зразу ідете перевіряєте чи все добре і забираєте гроші за наступний місяць нема грошей виганяєте і все! Гроші які ви брали з аостанній місяць не повертаєте бо вас вчасно не попередили.
Барабан для взрослых
• 10 марта 2017
Ответ дляПопадалочка
Це інакше називається , а не доброта)
Я знаю що так робиться, але я так не зробила. Пожаліла людей називається
Ку ка ку ка ку• 10 марта 2017
Меняйте замки с милицией. Не заплатит - не отдавайте вещи.
А вообще Вам уроки жизненные. ПВоспринимайте это так
Кружите меня,кружите• 10 марта 2017
шо значит сменили замок не могу попасть в квартиру??Вы автор в адеквате????
Попадалочка• 10 марта 2017
Ответ дляБарабан для взрослых
В житті треба думати перший раз про себе! Ви чого їх жаліли? Бачите чим повернулося? І плюс бідняків в квартиру не пускайте.. дивіться на людину. Питайте чим він планує оплачувати житло.
Барабан для взрослых
• 10 марта 2017
Ответ дляКу ка ку ка ку
сусіди сказали що вчора виносили речі. Значить там вже їх немає.
Куколка-мяуколка• 10 марта 2017
За одну зиму три кинувших клиента, прям как поделано? Может они друг другу вас присоветовали, как л..а
Хвець-тець• 10 марта 2017
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А ви всі податки платите?
Барабан для взрослых
• 10 марта 2017
Ответ дляКуколка-мяуколка
не знаю
Попадалочка• 10 марта 2017
Ответ дляБарабан для взрослых
пишіть заяву як пограбування там є їхні відбитки пальців..
Куколка-мяуколка• 10 марта 2017
Ответ дляБарабан для взрослых
Чьи вещи выносили? Может они и квартиру на себя уже переоформили, а вы здесь сидите и жалуетесь
Хвець-тець• 10 марта 2017
Ответ дляБарабан для взрослых
не знаю
Чому чекаєте?
Взломуйте двері та міняйте замки.
На майбутнє: Що стосується вашого заробіітку, ніколи нікого не шкодуйте. Порядні люди попрошайнічати не будуть. вони стидаються, попрошайки, це налоти, які хочуть обдурити, нажити, отримати на халяву.
Гроші потрібно брати зажди НА ПЕРІД. пЕРШИЙ ТА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ. Не заплатили, дожили до кінця терміну і з речами на вихід.
Взломуйте двері та міняйте замки.
Барабан для взрослых
• 10 марта 2017
О чудо! Взяв трубку і сказав, я в іншому місті! Просто супер
Те що речі хтось виносив, заперечує.
Їхати взламувати, як буде так буде?
Те що речі хтось виносив, заперечує.
Їхати взламувати, як буде так буде?
Безберлоги.ру• 10 марта 2017
У меня еще хлеще, прожили полгода, 4 месяца платили вовремя, за два последние не заплатили, но это мелочь на фоне того, что вынесли из квартиры все, на очень большую сумму.
Я вызвала милицию-полицию и пожалела об этом, им пофиг на все. Я сама узнала местонахождения воров , звоню следователю, а он мне- Я в отпуске.
Новогодняя пальма• 10 марта 2017
Автор, у меня та же ситуация. Город курортный , квартир сдаётся очень много, поэтому вне сезона цена низкая и никто за последний месяц не платит.
Сдавайте только если уж очень понравились люди, а если есть хоть тень сомнения - нафиг. Пусть лучше пустая стоит. Я для себя так решила .
Замыленная• 10 марта 2017
Ответ дляХвець-тець
А ви всі податки платите?
Одна з тих, для кого всі власники квартир кровопивці, які повинні здавати бідним приїзжим даром, бовнихжедіти. Або в налогову стукане
Барабан для взрослых
• 10 марта 2017
Ответ дляНовогодняя пальма
Це таке не длагодарне діло, краще хай пуста стоїть чим так
Попадалочка• 10 марта 2017
Ответ дляБарабан для взрослых
Те що речі хтось виносив, заперечує.
Їхати взламувати, як буде так буде?
Те що речі хтось виносив, заперечує.
Їхати взламувати, як буде так буде?
ви дальше вірете в обман)
Болтушка Му• 10 марта 2017
а у меня другая ситуация. Заезжала в квартиру на длительный срок с договором и даже субсидию на себя оформила, а теперь хозяйка говорит искать квартиру, так как дочка здесь жить будет. Прожила здесь 9 месяцев, как вспомню опять этот переезд с мебелью и вещами, мне аж плохо.... Мужской силы рядом нету, только вдвоём с ребёнком.... Нету своего жилья и не предвидется....эх, всю жизнь как бомж