Девочки, подскажите пожалуйста, что можно интересное почитать мальчику 10 лет на украинском языке?
voloshina.al• 15 марта 2017
39 ключів, там 3 серії. Класна книга, захоплює від першої до останньої сторінки.
Ответ дляTinochka
Пригоди Ніколя, Том Сойер, Поліанна, Робінзон Крузо
Так, можна починати з Поліанни та Тома Сойєра, в 5му класі, ці твори за програмою, ще з укр.літ Таємниця козацької шаблі- досить цікаво і легко читати. Ще мій дочитує ’Свої, чужі, інші’- для мене навіть цікаво слухати було