КошкинДом• 18 марта 2017

Неприємна ситуація з однокласницею доньки.Допоможіть виправити.

До мене на роботу зайшла однокласниця з мамою.
Соромно зізнатись, але я їх не впізнала.
Вони першими підійшли і представились.
Живемо за кордоном.
Мовою володію не досконало.
Хотіла попросити вибачення, що не впізнала.
А дослівно сказала:
-Пробачте, я рідко буваю в школі, тому не памятаю вас.
Та ще й без посмішки і реверансів, як тут прийнято.
Усвідомила що нагородила, коли помітила, що вони поспішають вийти з ображеним виглядом.
Приготувала для тієї дівчинки дрібний подаруночок, в понеділок донька передасть.
Що ще можна зробити, чи навпаки не перейматись?
Вони були дуже милими.
А я якраз в цей момент була зайнята, не зорієнтувалась і відреагувала, як класичний відморозок з пострадянсьського простору.
Милашка-оторвашка• 19 марта 2017
Ответ дляКошкинДом
Яка різниця?
А вы похвастаться пишите тогда это все? Я удивляюсь, зачем тогда спрашивать совета на форуме если вы не готовы отвечать на такого рода вопросы. Это тоже своеобразное неуважение. Но тут уже языковым барьером не отмазаться

автор КошкинДом • 19 марта 2017
Ответ дляМилашка-оторвашка
Тільки ви не настільки мила, як однокласниця та її мама, тому докори сумління мене не турбують
Женамужная• 19 марта 2017
Автор, питаєте поради про ввічливість, а самі не можете відповісти на таке елементарне питання, в якій країні проживаєте. І чому пораду про пиріг зразу відкинули? Як на мене - чудова ідея! Хоч я і не вважаю ситуацію з однокласницею та її мамою якоюсь ненормальною (думаю, з усіма таке буває), але ваші відповіді тут наштовхують на думки, що грубість для вас - справа звична.
До речі, а чому вони до вас приходили на роботу??
автор КошкинДом • 19 марта 2017
Ответ дляЖенамужная
Цілком серйозно вважаєте, що я зобовязана відповісти вам?
Чудо-Рыба-кит• 19 марта 2017
Ответ дляКошкинДом
Да, вы открыли тему, советчицы задают вопросы. Это нормально. Чего вы ждали, для чего все это начали? Вы раздражены уже и завуалировано хамите людям, которые хотят вам помочь. Надеюсь, та мама уже всем рассказала, яке ви ’відлюдько’. Продолжайте в том же духе. И тут, и там. Подобным поведением максимально ’располагаете’ людей к себе
автор КошкинДом • 19 марта 2017
Ответ дляЧудо-Рыба-кит

Женамужная• 20 марта 2017
Ответ дляКошкинДом
Все з вами ясно