к.Буланова• 21 марта 2017
Як часто ви просите пробачення,навіть якщо винні чи ні?
Принижуюсь,як остання дура(Хоча спочатку не визнаю вини.Потім після скандалу,коли вже пахне смаленим-я як дурепа принижуюсь,прошу пробачення.Як у вас з цим?Хто в кого перший просить пробачення?
Черепаха Тортила• 21 марта 2017
я не мыслю поверхносно. Мне мои комплексы с детства я проработала. Теперь я себя одобряю. Всегда
Соображалочка• 21 марта 2017
Казалось бы такое лёгкие слово, а так сложно сказать: ’Прости.’ Стараюсь как можно чаще произносить это слово и о чудо, негатива в жизни стало намного меньше, а что ещё нужно.