Скромняшка• 22 марта 2017
Почему иногда я плачу навзрыд? Наедине с собой и ПРИ ЛЮДЯХ!!!
Накрывает так, что не в силах себя сдерживать. Что это со мной? Накатывает чаще всего в апреле-мае. Еле двигаюсь в это время и истерики эти...
Жду апреля, короче.
Здрасьтенька• 22 марта 2017
Гормоны щитовидки проверьте. Весной обострение заболеваний. Гармоны начинают ’плясать’. Возможно необходима гормональная терапия.
Скромняшка
• 22 марта 2017
Ответ дляосень_осень_харашо
А причина есть?
Или просто ностальгия о прошедших годах, жизни?
Причины нету. Даже повода не надо.
Дюагональ• 22 марта 2017
Ответ дляСкромняшка
Причины нету. Даже повода не надо.
не верю... так бывает?
Скромняшка
• 22 марта 2017
Ответ дляЗдрасьтенька
С щитовидкой все ОК. Гормоны в норме.
осень_осень_харашо• 22 марта 2017
Ответ дляДюагональ
не верю... так бывает?
Бывает)
Автор, я не любитель конечно таблеток, но меня только они спасают. Недельку пропить Флуоксетин, и всё пройдёт
Здесь на минутку• 22 марта 2017
Рыдать без причины?? А такое бывает? Странно..психическое расстройство может?
Скромняшка
• 22 марта 2017
Ответ дляДюагональ
не верю... так бывает?
В самых тяжелых случаях отпрашиваюсь с работы. Плющит сильно дней 3-4-5, а потом отходняк дня 2. Потом как огурчик.
Дюагональ• 22 марта 2017
Ответ дляосень_осень_харашо
Бывает)
у меня бывает , но не на людях.
и погрущу немного накануне....
но прост так, нет, это уже серьезно
и погрущу немного накануне....
но прост так, нет, это уже серьезно
Yana-Monster-High• 22 марта 2017
Це в якихось конкретних ситуаціях виникає? Як починається, як проходить? З якого часу, скільки років спостерігається?
Восени теж таке буває чи лише у квітні-травні?
Скромняшка
• 22 марта 2017
Ответ дляYana-Monster-High
Я не відслідковувала, у яких ситуаціях воно виникає. Починається з сильної слабкості й на душі стає паршиво, потім паршивіше й паршивіше, а потім йду в штопор, особливо сильно, якщо є каталізатор - якась подія, яка мені здається непадаланною. Наприклад, в громадському транспорті штовхнув або бачу ненависну мені людину. Спостерігається з моїх 15 років.
Восени теж буває, але значно слабше.
Скромняшка
• 22 марта 2017
Ответ дляЗдесь на минутку
У Вас нет семьи, детей?
На данный момент я семейный человек.
Yana-Monster-High• 22 марта 2017
Ответ дляСкромняшка
Восени теж буває, але значно слабше.
ну, взагалі з цим краще до фахівця-психолога на очну консультацію (бажано з медичною освітою, вони зазвичай краще розбираються в темі).
Якщо є сезонність, то дійсно можна теоретично говорити або про якусь фізичну хворобу (можливо, загострення вірусу чи хронічної хвороби, що викликає слабкість і як наслідок дратівливість). Або про елементи депресії чи чогось подібного, або наслідки якогось давнього сильного стресового переживання (але це ’по аватарці’ не ставиться, тут треба досліджувати ситуацію в комплексі).
З того, що можна порадити ’нашвидкуруч’ - це повідслідковувати, в яких ситуаціях це відбувається і що ’запускає’ цей процес. Ви згадали про відчуття ’нездоланності ситуації’, яке може бути ’тригерним’ для цього емоційного стану... З цією темою і можна звертатися до фахівця.
ЖонДуан• 22 марта 2017
Если с физическим здоровьем все хорошо, займитесь психическим -сходите к психотерапевту
ЗавЛабСнаб• 22 марта 2017
Ответ дляСкромняшка
Причины нету. Даже повода не надо.
ну как обычно. ни одного толкового совета.
так вот автор, у меня тоже бывают такие приступы. конец февраля-март-самое тяжелое время года для меня. еще и со сном проблемы начинаются.
чем спасаюсь.
ингация 200+ сон норма на ночь+рыбий жир.
очень помогает.
чем спасаюсь.
очень помогает.