100pudov• 30 марта 2017
Оригінал чи ні ? Prada окуляри.Фото
Взагалі не розбираюсь ...
100pudov
• 30 марта 2017
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
а нашо вам та Прада якщо ви не розбираєтесь?
Та я не знаю )),взагалі сонцезахисних окулярів не ношу )),принесла знайома,що секондом займається ),просто цікаво стало )
]Mrs.Сексуальность[• 30 марта 2017
только хотела написать, что номер должен быть. по номеру пробейте
100pudov
• 30 марта 2017
Ответ дляprincessa8
Сколько стоят у меня прада качественная копия
Та вони ж БУ ...
100pudov
• 30 марта 2017
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
А де це зробити ? Бо я вчора намагалась,щось у гугла вияснити і нічого не знайшла
princessa8• 30 марта 2017
Ответ для100pudov
Та вони ж БУ ...
Мои стоили. 800грн, копия однозначно только что сравнила ваши и свои, только у меня оправа толстая и пластик а надписи такие же и болтики
100pudov
• 30 марта 2017
Ответ дляprincessa8
Тут оправа тоненька і вона металева,а окуляри досить тяжкенькі як для окулярів
Сундучок с каникулами• 30 марта 2017
Ответ дляСвисток ля-минор
это фейк, авиаторы у прада нет
а это не авиаторы?
Приму в дар• 30 марта 2017
Ответ дляСвисток ля-минор
это фейк, авиаторы у прада нет
Вы такой знаток))
Дюагональ• 31 марта 2017
Ответ дляАнонимба
Это оригинал
У меня такие Гуччи и коробочка и номер,но увы не оригинал,качественная копия. Так что не факт,что эти оригинал.
100pudov
• 31 марта 2017
Ответ дляДюагональ
Те що якісна це однозначно,на сонці ще не пробувала,але вони дуже зручні.
В мене є трохи проблеми з зором,я ношу звичайні окуляри,так там вони далеко не такі зручні як ці,хоч і за ту оправу я заплатила більше 800 грн