Море Счастья• 09 августа 2013
Як ви стимулюєте мозок аби він справно працював?
На роботі постійний аврал. Мозок закипає, повертаюсь ввечорі додому і тут не має відпочинку)) Шукаючи чим можна підживити мозок, натрапила на статтю про користь гарячого шоколаду. Думаю,не завадить спробувати пити гарячий шоколад : і настрій поліпшиться і мозок підзарядиться)))) Через місяц звітую)
А зараз питаннячко: як ви стимулюєте мозок аби він справно працював? Чи навпаки як саме відпочиваєте аби відновити сили і перезагрузити свій процесор?
Бабка-ежика• 09 августа 2013
просто спите не меньше 8 часов в день, в вашем случае кроссворды лишь навредят, это для ленивых хорошо.
Море Счастья
• 09 августа 2013
Ответ дляБабка-ежика
вже більше 2-х років сплю на жаль не більше 5-6 годин((
Море Счастья
• 09 августа 2013
Ответ дляТвердая валюта
кавинтон форте пью курсами
ніби сильнодіючий препарат...приймаєте за порадою лікаря?
Море Счастья
• 09 августа 2013
Ответ для*Latika*
здоровый сон, отдых. Для меня это лучший стимул к мозговой деятельности. А вот шоколадом бы не стала лечиться. Разве что изредка. Ведь нынешний шоколад и не шоколад вовсе. Только вред от него
купила какао терте і буду власний напій готувати.
несквікі я не п’ю))))
Море Счастья
• 09 августа 2013
Ответ дляТётя Хрюша
Луцетам.
треба знайти нормального невролога, щоб порадитись з ним)
Море Счастья
• 09 августа 2013
Ответ дляЛиса Патрикевна
сон, шоколад, читать регулярно
тривалість сну збільшити не можу, у мене від перенапруження та перевантаження деякий час навіть було безсоння(
шоколад буду пити однозначно))) гарячий напій приготувати швидко, приготування часу багато не займає, отже мені підходить)
щодо читання порадьте, що саме читаєте?
Море Счастья
• 09 августа 2013
Ответ дляMarina_vf
ванны с маслом лаванды для расслабления и витамины
неодмінно спробую
Пупс• 09 августа 2013
Проверяю у дочки домашнее задание и мне приятно,что я всё ещё помню со школы и могу решать
Пью капсулы масла лосося Витал плюс.
Почитайте https://www.kidstaff.com.ua/allusertems-528258.htm...
Однозначная• 10 августа 2013
Мне реально помогает горсть грецких орехов кусочек настоящего шоколада