Моська-слон• 02 апреля 2017
Помогите! електр. очередь в садик
тут пишут https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1790539
что уже все открывается.
где ????
где открывается ?
по какой ссылке ????
я нажимаю это
но я не вижу никакой очереди
что уже все открывается.
где ????
где открывается ?
по какой ссылке ????
я нажимаю это
но я не вижу никакой очереди
Моська-слон
• 02 апреля 2017
ГДЕЕЕ ЭТО ?? ГДЕЕЕЕ ???
Як і коли я зможу бачити місце в черзі?
Зараз на сторінках дошкільних навчальних закладів у новій системі
Ви можете бачити списки заявок бажаючих навчатися в цих навчальних закладах.
З 1 квітня ви зможете побачити позицію Вашої заявки і проаналізувати шанси на вступ до обраного закладу.
На сторінках із заявками та в особистому кабінеті буде відображено:
навчальний рік (наприклад 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019),
вікова група і список заявок в кожній з них. По кожній заявці буде вказано дату реєстрації
та наявність пільг.
В особистому кабінеті буде відображено кількість заявок, які знаходяться перед вами.
Як і коли я зможу бачити місце в черзі?
та наявність пільг.
Анонимус Я• 02 апреля 2017
Ответ дляМоська-слон
ГДЕЕЕ ЭТО ?? ГДЕЕЕЕ ???
Як і коли я зможу бачити місце в черзі?
та наявність пільг.
Як і коли я зможу бачити місце в черзі?
та наявність пільг.
прочитав выше написаное, зашла в личный кабинет, нажала на выбранный сад, потом внизу есть ’все заявки’ в этот сад, и там вот эти учебные года есть и возрастные группы. есть списки детей, по идее, это они так уже идут в порядке очереди.
Томатико• 02 апреля 2017
Ответ дляАнонимус Я
Ну где Выэю эти года видите?? Дайте принсрин плиз!!!