Нафаня Маня• 06 апреля 2017
Вітаміни для краси волосся, шкіри та нігтів
Порекомендуйте, будь ласка, вітаміни для краси волосся, шкіри та нігтів. Під час вагітності приймала елевіт та кальційД3нікомед. Волосся було таке собі, а от нігті вперше в житті класно відросли і стали міцні, шкіра свіжа і гладенька. А зараз знову все вернулося на свої місця: волосся тускле і пересушене виглядає, нігті слояться і ламаються, тонкі. Шкіра у мене від природи суха і тонка, вигляд не дуже здоровий тепер. Намагаюсь дотримуватися нормального раціону і почала пити багато води...Не допомагає(((
Украиночка• 06 апреля 2017
Принимаю периодически драже Мерц.но не меньше 3-месяцев.Через месяц уже видны изменения.
Помилуйте мадам• 06 апреля 2017
Я вам советую не витамины, которые подействуют неизвестно когда и как, а реально работающее средство - Фито Фитоциан ампулы. Не одну голову уже спасли! Эффект практически мгновенный, забудете о проблемах волос при курсе 2 раза в год. Сейчас в продаже есть набор из 2 упаковок по очень выгодной цене, можно с подружкой в складчину купить или про запас не помешает. Не пахнет, не печет, волосы сразу красивые. Проверено не первый год!