Я такая - жду трамвая• 06 апреля 2017
Дома из сип-панелей
Девочки, кто-нибудь строил дом из сип-панелей? Читаю, очень хорошо расписано, красиво всё так, тепло, недорого и т.д. А на практике как оно?
Я такая - жду трамвая
• 06 апреля 2017
Ответ дляРяженка
На практике кошмар и никогда в жизни не продать такой дом
а можно чуть подробней?
Телефон Рубика• 06 апреля 2017
Ответ дляРяженка
Бред пишите! Как раз такие дома очень пользуются спросом!
Скомуниздила• 06 апреля 2017
іздили подивитись ось сюди
ще в травні 2013 (4 роки тому) сподобалось все, крім цін (зараз ціни впали в 1,5 рази, в порівнянні з 2013)
класна технологія, єдине питання - вентиляція. Будинок майже, як термос: тепло взимку, якщо натопити, тепло тримається довго, але вартість нормальної вениляції майже до неба
багато мифів, багато суперечок, але люди живуть й радіють.
другий недолік був у відсутності газу, кажуть що є якісь обмеження щодо підключення. А жити в приватнову будинку та молитись, щоб в зимку не порвало провода....
Опалення все на електриці.
зробити камін або піч? мабудь можливо, але якось стрьомно
Опалення все на електриці.
Скомуниздила• 06 апреля 2017
Ответ дляХод конём
Сосед живет, все ок, не жалуется.
щодня бачу такого сусіда - живуть та радіють, про деталі не розмовляли, але не жаліється
Скомуниздила• 06 апреля 2017
Ответ дляНата Лия
вот например, из недавних
10 дней и дом готов:) в смысле коробка конечно же
кльово