Мао_Мяо• 07 апреля 2017
Обережно!Шахрайка
Дівчатка,будьте уважні!
На klubok,а може і на інших сайтах шахраює Ткачова Анастасія Олегівна м.Маріуполь.Замовила у даної особи туфлі варістю 1500 грн в результаті ні туфель ні грошей.Вже знайшла в інтернеті про неї відгук, але, на жаль,дуже пізно.Я так розумію схема наступна:вона створює разове оголошення ,купує нову сім карту,після отримання бажаного сімку викидає.А на свій постійний номер просто заносить в чорний список.Гроші були переказані через Нову пошту.Думаю,що картки у неї вже просто заблоковані.
Номера тел+ 380978150620
+380983241508
Номера тел+ 380978150620
+380983241508
Ангелочек с рожками• 07 апреля 2017
Как это через носу пошта деньги перечислены? Наложенный платёж?
Мао_Мяо
• 07 апреля 2017
Ответ дляYana_S
Гроші були переказані через Нову пошту - это как?
почему не наложка тогда?
Є служба грошового переказу for post
Мао_Мяо
• 07 апреля 2017
Ответ дляАнгелочек с рожками
For post-грошовий переказ.Моя вина ,що не попросила накладений платіж
Мао_Мяо
• 07 апреля 2017
Ответ дляЗапасная спина
А чего вы под анонимом??? А все данные продавца опубликовали!?
Я можу відкритися-це не проблема,якщо є така необхідність
Запасная спина• 07 апреля 2017
Ответ дляМао_Мяо
Будьте добры!)
Мао_Мяо
• 07 апреля 2017
Ответ дляScylla
Как так вообще можно было?
От так,за 5 років покупок в інтернеті-сталося таке вперше,завжди керувалась довірою,тепер матиму науку
kukueva1989• 07 апреля 2017
Ответ дляjustr_it1987
Відкриваюся для Вас
а разве ’Фор-пост’ это не есть сервис для отправки денег НП именно при заказе услуги наложенный платеж? или Вы не осматривали посыль?
Ответ дляkukueva1989
Фор пост можно использовать просто как сервис перевода денег. Как Вестерн Юнион, например.
Но какой смысл отправлять сначала деньги, а потому посылку, мне совсем не понятно. Процент то одинаковый
Ответ дляkukueva1989
Можна просто перераховувати гроші,як переказ без товару.Правду кажучи після розмови з дівчиною навіть в думках не було якогось шахрайства настільки все було правдоподібно.
kukueva1989• 07 апреля 2017
Ответ дляkittenkat
а так тетя себя защитила по всем тылам как говорится, нигде не засветила ни карту, ничего... ох..ну автор конечно Вы даете.. 1500 грн. тут за 150 извините гривенок кровных бывает всю душеньку вытрясут, покупая....
Ответ дляkittenkat
В тому моя вина,що відправила без наложки,але суть в тому,щоб застерегти інших,так як бачу я вже не одна хто просто так відправив їй гроші.
kukueva1989• 07 апреля 2017
Ответ дляjustr_it1987
да уж.. желаю найти хорошие туфельки по вменяемой цене. держитесь!
Ответ дляkukueva1989
Я думаю карта ’тьоті’ просто заблокована,,якщо це ця особа,що я знайшла
Ответ дляkukueva1989
Дякую.Бажаю усім,щоб більше ніхто не попадався на аферу цієї баришні.
kukueva1989• 07 апреля 2017
Ответ дляjustr_it1987
ну или так или она просто вышла на ’новый’ уровень этих ..гм..кибер-мошенников
Ангелочек с рожками• 07 апреля 2017
Жесть ситуация и находятся ж доверчивые что ведуться на такое
Автор не унывайте
Ответ дляkukueva1989
Я пробувала ніби то зробити переказ їй на карту,яку знайшла в інтернеті в ще однієї так би мовити жертви,дані до карти не прив´язані
Ответ дляАнгелочек с рожками
Автор не унывайте
Я думаю це ще не кінець історії,не знаю чим вона закінчиться,але спробую щось зробити.
Дякую