Намакушка• 09 апреля 2017
Читали новость? Будьте осторожны при личных встречах с покупателями
Постраждала продавала телефон, і нападники домовилися з нею про зустріч
До Шевченківського управління поліції із заявою звернулася місцева жителька із повідомленням про те, що у неї двоє незнайомців із застосуванням електрошокера намагалися забрати мобільний телефон, який вона хотіла продати. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.
«Під час проведення оперативно-пошукових заходів працівники поліції швидко встановили осіб, причетних до злочину, та затримали їх. Ними виявилися 35-річний раніше неодноразово судимий за грабежі киянин і 44-річний уродженець Волинської області, який був раніше судимий за сутенерство та торгівлю людьми», — йдеться у повідомленні.
Вони пояснили, що знайшли дівчину через інтернет. Постраждала продавала телефон, і нападники домовилися з нею про зустріч.
Слідчим відділом Шевченківського управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України та оголошено про підозру у вчиненні вищезазначеного кримінального правопорушення. Санкція статті передбачає до 10 років ув’язнення.
Петросянша• 10 апреля 2017
Ответ дляШкура Шуры
Я на примерку выношу или на улицу или на первом этаже в подъезде, если дождь или снег (обувь).
У меня одежда. Встречаюсь всегда возле ближайшего от меня супермаркета, но 4 раза за год были просьбы примерить — вела к себе домой. Теперь вот задумалась
Петросянша• 10 апреля 2017
Ответ дляАтаманша
ближайший торговый центр, магазин - примерочная, камеры
не убегут с вашей вещью)
Рядом нет((( супермаркет, продуктовый рынок и пиццерия...
Атаманша• 10 апреля 2017
Ответ дляПетросянша
если вообще в городе нет торгового центра?)
хотя, этот вариант для меня тоже не очень...
наденет, и решит уйти.. драться с н человеком? догонять, если убежит?)...
я выбрала для себя наложку - за мой товар отвечает курьерская служба/в случае утери, повреждений возмещается полная стоимость/
, покупатель смотрит в отделении - ему тоже удобнее/если не мошенник
не трачу время на сами продажи (я не продавец...)
Ответ дляБронетапок
почему? 2 копейки важней вашей жизни и жизни родных? вы ж подставляете риску всех! и преступление могут не сразу сделать, а позже наводку а вы будете голову ломать за что вам это и кто мог..вот вам и ответ!
так домой же не веду...встреча/самовывоз недалеко от офиса