Вечно недо...• 21 апреля 2017
Появилась вакцина "Гексаксим* Франция
Может кому то нужна, Инфанрикс Гекса сейчас нигде нет.
Появилась Гекса , Франция.
Ирина Сп 1988• 29 мая 2017
Ответ дляТимка42
18 мая сделала ребёнку прививку гексаксим. Нам 2,10. Хотела делать инфанрикс, но педиатр посоветовала сделать гексаксим, говорит, реакций на вакцину быть не должно. Покупала через аптеку Доброго дня (Киев) 1000 грн.
В тот же вечер поднялась температура до 38. Сбила нурофеном. Ножка немного опухла и в первый день ребёнок жаловался на боль в ножке.
Второй день : та же температура, сбивали дважды за сутки.
Ножка не болит, но немного припухшая.
Сегодня заканчиваются 3-и сутки, утром была температура около 38.
На второй день вызывали педиатра на дом :горло в норме, дыхание то же. Соплейи кашля нет.
Думаю, это реакция на прививку :(
P.s. это была наша ревакцинация. До этого делали пентаксим и инфанрикс ипв.
Ножка не болит, но немного припухшая.
Думаю, это реакция на прививку :(
Аптека, что на харьковском шоссе? Мы там купили. Еще не сделали. Переживаю страх. Нам 2 мес. Это наша первая прививка, до этого бцж только было.
Новогодняя пальма• 29 мая 2017
Ми робили цю прививку пару днів назад. Нам 2,2. Робили в ніжку. Спочатку у дитини боліла ніжка, не могла стояти і ходити. Дуже капризувала і плакала. До вечора піднялася температура38.збивали нурофеном. На наступну добу температура піднімалася ще три рази до 38,5. І потім, дякувати Богу, все пройшло.
ПуГоФФка• 31 мая 2017
Ответ дляНовогодняя пальма
Бога навіщо приплели? В Біблії написано ’Не здоровий іде до лікаря, але хворий’. Чи може ви хворій дитині щеплення робите? Бог рекомендує не робити щеплення, якщо ваша дитина здорова.
А якщо ваша дитина хвора - тим паче не варто робити щеплення.
Не забудьте задокументувати реакцію на щеплення (підвищення температури).
Всем здравствуйте! Вчера сделали гексу (Франция ), покупали в Одессе в Гаевского. Гам 2 месяца. Делали прививку сутра примерно в 9. Проспала моя красота с 11 до 17, хотя обычно днем спит ужасно, даже на улице. Очень капризничала. Температура поднялась до 37.5. Дала Нурофен. Ночь прошла нормально, без Температура. Нога не краснела, но на ощупь немного была горячей. Сейчас сучвствует себя нормально. Надеюсь больше ничего плозого происходить не будет.
Кондуктор трамвая• 13 июня 2017
привіт
раніше писала малому 2.6 робили гексаксин
це перша вакцинація
далі мали інфанрікс іпв+гепатитВ. але є лиш звичайний інфанрікс
нам пропонують інфанрікс укол потім гепатит В і каплі Опв (поліо буде 2 раз)
хто можливо з таким стикався?
це перша вакцинація
хто можливо з таким стикався?
Ми також зробили першу вакцинацію в три місяці Гексаксимом.Був трохи капризний,сонливий,температура була 37,0(але це нормальна температура для такого віку),ніжка не набрякала і не червоніли.В чотири місяці будемо також робити Гексаксим. А в шість місяців пропонують робити також Інфанрикс+поліомієліт каплі або купляти Петаксим.Так як ми гепатит зробили в 3 місяці перший,а другий буде в 4,то третій потрібно робити в 9-10місяців
Кондуктор трамвая• 13 июня 2017
Ответ дляМарта_87
у вашому випадку 3-й поліо буде , то здається так і має бути. а коли 2 -й має бути укол
якщо я правильно пам´ятаю
Нам 6,5 місяців. В пологовому будинку робили лише бцж, від гепатиту в на той час відмовилася. Від знайомих дізналася , що в одній з аптек у нашому місті можна замовити гексаксим. Спочатку говорили , що ніби - то пентаксим, що мене дуже здивувало,а потім зателефонували з аптеки і сказали, що все -таки гексаксим . Порекомендували замовити три штуки ( пообіцяли зберігати у себе скільки часу,скільки потрібно ), оскільки як пояснили, невідомо , чи будуть ще завозити . Особисто я планувала робити щеплення після року, але багато хто каже , що чим раніше, тим легше переноситься дитиною, крім того з´явилася наче б то відносно непогана вакцина, от і не знаю що робити . Сказати, що переживаю,- це нічого не сказати, так боюся побічних явищ ..... у нас приблизно з двох місяців трохи алергійка на ніжках і личику , і навіть після курсу лікування на зовсім пройшли висипання . Порадьте, робити зараз, чи дійсно почекати до року ? Де робити ? По місцю ( ми з м. Біла церква Київської області ), чи можливо в Київських приватних ’добробут ’, ’ дитина’ ’ медіком ’? Чесно кажучи трохи непокоять умови зберігання даних вакцин у аптеці...
Kateryna83• 15 июня 2017
Сегодня сделали Гексаксим. Ребенку 1.8. Первая была пентаксим, вторая Гексаксим и вот еще одной Гексаксим закрыли. В последней вакцине для нас гемофильн.инф. была уже не нужной, но поскольку другой впкцины пока нет, то делать можно эту (педиатр проконсультировала детально). На первый Гексаксим была невысокая температурка 2 дня-37-37.5, давала по пол дозы нурофена, больше ничего. Покраснений не было, просто немного видимо болела ножка, показывал на нее. В этот раз по совету педиатра дала по возвращению домой нурофен пол дозы. И вечером сказала дать 10 капель Фенистила. Надеюсь, все пройдет гладко!
Новогодняя пальма• 15 июня 2017
Ответ дляКондуктор трамвая
привіт
це перша вакцинація
хто можливо з таким стикався?
це перша вакцинація
хто можливо з таким стикався?
зареєструйтеся на форумі. . І запитайте там дають хороші консультації
Кондуктор трамвая• 15 июня 2017
Ответ дляНовогодняя пальма
дякую
Зробили ми щеплення гексаксімом 6 червня, купляли самі в аптеці Доброго дня Київ (945грн), орендували термосумку з хладогенами(безкоштовно, залог 200грн). Вкололи хвилин через 15, після огляду педіатра в нашій поліклініці. Син почував себе добре, температури не було, ніжка не боліла, не червоніла. Віддали нам контейнер і шприц. Знайомі просять замовити і привезти в інші області.
Все нам обійшлося в 1100грн.
Ответ длявита79
Добрый день! Я тоже очень боялась делать гексаксим. Но по совету подруги поехала в клинику Наш Доктор на оболони именно. Есть просто три филиала. Там мне показали и холодильник, и вакцины, и документы. Цена с консультацией педиатра 1570 грн. В течение трех дней бесплатно можно вызвать их неотложку. Очень нам понравилось. В 4 месяца снова пойдем туда на вторую вакцинацию
Кондуктор трамвая• 23 июня 2017
Ответ длявита79
з власного досвіду. то я в мене в обох лиш бцж в родломі. аа ще старшій доньці гепатит в в роддомі і в 2 міс.
з малии лиш БЦЖ було(в нас туберкульоз вскрізь кажуть . що підхватити дуже легко)
далі я чекала. щоб малий сів(донька так само). перевірити чи все ок
доньці в 9 міс здається була перша вакцинація інфанріксом.
а от малий сів .то вакцин не було. потім зуби почалися і то так по конкретному. що всі свята вдома переважно. коли долізли всі зубки-20шт. і з´явилася вакцина. то і робимо потрошки
але не знаю чи я права
я думаю. що поки дитина почне ходити. то варто то все зробити головне. бо ржаві цвяхи і брудні річки і калюжки ніхто не відміняв. плюс. якщо в нас знайомі давали дітям ОПВ. а в малого навіть іпв не було. то ми міс не бачилися.
головне знайте чим будете колоти і прочитайте інструкцію. щоб в попу не кололи . бо так дитині легше;)))) і т.д
на рахунок замовити і зберігати. то так робиться вскрізь. але головне. щоб термін придатності був великий. якщо 3 вакцини то хоч дайте 2 міс між ними мало які соплі зубки почнуться . то як мін 6-9 міс щоб була дійсна
але не знаю чи я права
Ответ дляКондуктор трамвая
але не знаю чи я права
А в попу что нельзя делать?только в бедро?
Инна-Малина-Я• 08 июля 2017
Ответ дляKeshca
Здравствуйте! Ответила вам в личку.
Напишите и мне пожалуйста, где есть вакцина. Спасибо
Ответ дляMari.si
в запорожье вакцина есть в народной аптеке и аптеке исток плюс. мы сегодня укололи, температура выше 37 пока не поднималась. есть немного растройство. А так все окей. кстати если вакцину заказывать предварительно через инет, то она выходит дешевле.
А где вы кололи саму прививку? Как перевозили? Там же надо чтобы была определённая температура...
КликОЛЬКА• 12 июля 2017
Ответ дляИнна-Малина-Я
К сожалению им тоже уже нет вакцины ((
Инна-Малина-Я• 13 июля 2017
Ответ дляКликОЛЬКА
К сожалению им тоже уже нет вакцины ((
Мы записались в частную клинику ’Дитина’. Прививка+консультация педиатра 1500грн
_Hannocka_• 19 июля 2017
Делали сразу двум дочкам, 2,4 и 6 мес, перенесли, слава Богу, нормально. Покупали в аптеке на Осокорках за 900 с чем-то, кололи в поликлинике. Сейчас надо вторую колоть, жаль в аптеках нет :(
_Hannocka_• 19 июля 2017
Ответ дляKeshca
Уже нет вакцины в аптеках
увы, в одной мне ответили, что ближайшая поставка акдс в конце лета -
сентябре (