Котик-Пупсик• 24 апреля 2017

Дитина 2 дні в екстазі.Гості також.День народження вдома.Вдалось!

Дякую всім за поради у темі.
Особливо за ідею з квестом.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1801032
Почала готуватись неспішно за тиждень.
Нагуглила кілька цікавих ідей.
Але, щиро кажучи, інформації дуже мало.
Одна вода від аніматорів, яким і прорекламуватись кортить і секрети відкривати не хочеться.
В першу чергу відібрала веселу, запальну музику.
Щось середнє між дорослим й дитячим.
Склали з донькою меню.
Зїздили також з нею на склад зі святковим декором, закупили одноразовий, кольоровий посуд, скатертину,свічки, кульки, фейєрверк.
І таємно, від неї , ледь знайшли в нашому місті флуоресцентні браслетики, що світяться в темноті.
Закупили з донькою продукти, все на її смак.
Полуничний пунш, пепсі, кола, сік, несквік.
Чіпси, рафаело, m&ms, фрукти, морозиво.
Ще в меню було желе, бізе, тірамісу, наполеон, канапочки і замовляли піцу.
А тепер найцікавіше.
Для квесту придумала 30 завдань.
Серед них смішні та дурнуваті, головоломки і пошуки деяких послань, захованих в чайнику, ковдрах, під унітазом, в підїзді та поштовій скринці.
Поки донька була в школі, намалювала на 4 листках А 4, ігрове поле-ходилку.Відшукали в іграшках кості.Чоловік роздрукував завдвння і 2 одинакові піратські мапи, на звороті яких намалювала план, де заховано ключ від скарбів.
Порізала кожну на 15 пазлів і склала в окремі невеличкі косметички.
Деякі завдання для квесту заховала в кольорові макаронини, деякі( ті що потрібно шукати) в конверти з кольрового оракалу і яйця від кіндерів.
Замість фішок два міньйона з макдональдсу.
Лототроном була фруктовниця на ланцюжку.
З самого ранку, коли донька ще спала, надули біля 40 кульок.Потім всі разом прикрасили ними квартиру.
Прийшли гості, для розігріву побавились в гру з стільцями, хто не встиг присісти в момент музичної паузи- випадає.
Після перекусу запустили квест хлопавкою з конфеті-доларами.
Команда, яка їх більше зібрала, отримала право першого ходу.
Для виконання квестів можна було все!
Буквально перевернути догори-дригом квартиру.
В хід пішли кастрюлі, всі поліетиленові пакети, вушні паличкм, шнурки від нашого взуття та гостей і моя косметика.
Коли все закінчилось,восьмирічний син сказав, мама, я думав в хаті буде завал, а виявився порядок, не розумію, чому.
Тому що мама була жюрі і прибиральницею по -сумісництву).
Виграла команда іменинниці.
По підказці в поштовій скринці, знайшли коробку з прищепками в шафі, де був телефон, ввімкнувши який побачили фото місця, де заховано приз.
В коробці були для всіх дітей кіндери, жвачки, мамба,чупа-чупси, багато дрібних опакувань з желейними ведмедиками і т.п.
До того ж подарункова карта для іменинниці і туб флуоресцентних паличок, про які згадувала вище.
З них діти зробили собі оздоби на руки, шию, голову і відправились на дискотеку, в єдине темне місце в квартирі-ванну кімнату.
Коли донька розповідала, як вони там дуріли, чоловік видихнув і сказав, ну добре, хоч нічого не поломали)))
Свято тривало 4 години.
Весь час діти в тонусі.
В паузах стіл і конкурси.
Одноголосно всі визнали вечірку найкращою у житті.
Дякую всім, хто дочитав )))
Lumino4ka• 24 апреля 2017
А фото будуть? Дуже кортить побачити весь бедлам.))
Anna83• 24 апреля 2017
Вы супер-мама! Спасибо за подробный сценарий!
автор Котик-Пупсик • 24 апреля 2017
Ответ дляТАЗератти
Супер-пупер мама

Вы знаете,я уже взрослая,но когда была ребенком и ходила на дни рожденья к своим друзьям,то в памяти отложились как раз вот такие дни рожденья (но только правда в одной семье!),где были конкурсы,задания,цветная еда. Там родители продумывали все,начиная от прикольных приглашений до подарков и угощений домой.
Мої дитячі дні народження теж були класними.
Хоч батьки й не приймали участі, мама лише стіл накривала.
Але дозволяли все, гості не хотіли розходитись, сиділи до темної ночі.
Щоправда у нас була класна компанія.Деякі подруги начитані і креативні.
Це ж саме і донці запропонувала, а вона засмутилась, попросила допомогти розважити гостей.
Зашла на 5минут• 24 апреля 2017
Тоже как то делали квест дома с поиском подарков с конкурсами и играми, и это ДР ребенок вспоминает как самое лучшее, а отмечали везде уже и в игровых комнатах, Маке, боулинг, аквапарке, а запомнилось больше всего именнодома с квестами)
автор Котик-Пупсик • 24 апреля 2017
Ответ дляПосле 18
Вы умница, это очень круто - занять чем-то интересным толпу десятилеток, а сколько гостей было? Поздравляю с днем рождения дочери, пусть растет умницей-красавицей))
Дякую )
Наших 3 і гостей 3.
Запросила 5 однокласників.
Ті що прийшли,самі сказали що решта дуже пошкодують
Був момент коли і ці 3 були під сумнівом, поки я не перетелефонувала батькам.
Вже думали переносити на інші дати.
Бо, виявилось що на цей самий день інша дівчинка ще раніше роздала запрошення.
Фиктивная• 24 апреля 2017
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ви молодець.
Я б так не змогла
я бы тоже так не смогла.... на данный момент своей жизни))))
Стильная штучка• 24 апреля 2017
Какая Вы молодец!
А девочку Вашу с Днём Рождения!!!
автор Котик-Пупсик • 24 апреля 2017
Ответ дляФиктивная
Це, мабуть, був один з небагатьох моментів в нашому житті, коли ми знайшли в собі бажання і можливості.
Раніше здебільшого святкували з аніматорами в кафе і дит. кімнатах.
Але останніх 2 роки навіть на це сил не було.Обходились дитячими кімнатами і кафе в сімейному колі.
Я бачила, що діти сумують, бо це далеко не те.
От, мабуть, так вдалось компенсувати)
автор Котик-Пупсик • 24 апреля 2017
Ответ дляСтильная штучка
Какая Вы молодец!
А девочку Вашу с Днём Рождения!!!
Дякую
Дівчата, дякую всім за вітання і похвалу
Все возможно• 24 апреля 2017
Автор, тоже планирую что-то подобное на начало июня) 10 лет дочке. Но у нас частный дом и рядом лес, нам проще) Тоже думаю квесты с интересными заданиями и обязательно ПИНЬЯТУ в конце как приз)
Fashion girl• 24 апреля 2017
Вітаю вас, молоці!
Думы мои думы• 24 апреля 2017
ЗлойанОним• 24 апреля 2017
как-то в пределах слабо представляется это ваше вау
автор Котик-Пупсик • 24 апреля 2017
Ответ дляLumino4ka
Пробачте, тут не можна витирати, а я забобонна)
Та й, на жаль, не встигли нафотографувати, сама шкодую.
У нас ще малюк шестимісячний, з яким, здебільшого, тато вовтузився.
автор Котик-Пупсик • 24 апреля 2017
Ответ дляВсе возможно
Що таке піньята?
Гордая_птичка• 24 апреля 2017
Комментарии не читала, праздник удался, это супер, но меню на столе идетское меня убило.. Пепси,несквик ии т.д....я думала, что уже и всех мозги иначе месте, а нет, ошиблась..
РокерША• 24 апреля 2017
Ответ дляКатька Пушкарева
витирати фото можна так - кидаете ссилк на яндекс-фото і потім з яндексу можна видалити
ДлинноНожка• 24 апреля 2017
клас, ви молодець.
збережу собы темку.
Все возможно• 24 апреля 2017
Ответ дляКатька Пушкарева
Що таке піньята?
Такая штука из папье-маше с конфетами и разными интересными штучками внутри. Разбивает именинник палкой)
автор Котик-Пупсик • 24 апреля 2017
Ответ дляГордая_птичка
А що у Вас на дитячому столі у свята?
Все возможно• 24 апреля 2017
Ответ дляГордая_птичка
От колы раз в году с ребенком точно ничего не будет.
ДлинноНожка• 24 апреля 2017
я робила відьомську вечірку. З конкурсами до ваших не дотягнула))))
Але в меню були тематичні страви соки з назвами Сльози Елікорна, настоянка з північних павуків, екстракт соплів кентавра и т.п.. Попкорн був екскрементами єдинорога, желейні павучки та хробачки, фрукти залиті тархуном - еліксиром правди. Торт з павутинням, прикрашеий черницею, ожиною.
Все возможно• 24 апреля 2017
Ответ дляДлинноНожка
А экстракт соплей вы из чего сделали?)
ДлинноНожка• 24 апреля 2017
Ответ дляВсе возможно
А экстракт соплей вы из чего сделали?)
Сік
автор Котик-Пупсик • 24 апреля 2017
Ответ дляРокерША
Дякую, спробувала, там потрібно реєструватись.
Процес від якого у мене зводить скули )
автор Котик-Пупсик • 24 апреля 2017
Ответ дляДлинноНожка
Класно

Це б одному з наших синочків сподобалось, він прихильник моторошного стилю.
автор Котик-Пупсик • 24 апреля 2017
Ответ дляВсе возможно
А экстракт соплей вы из чего сделали?)
Може бути кисіль.
волосатое стекло• 24 апреля 2017
Круто Вы супер мама))
ДлинноНожка• 24 апреля 2017
Ответ дляКатька Пушкарева
Може бути кисіль.
ні, в нас були різні соки, але назви такі....гидкі і моторошні.
автор Котик-Пупсик • 24 апреля 2017
Ось одне фото.
Велике прохання до адміністрації, пізніше витерти.
Фотобутафорію діти робили своїми руками.
Це було одним із завдань у квесті.