90x60x90• 27 апреля 2017
Пільга при вступі в садочок
Доброго вечора. Сьогодні реєструвала дитину в садочок. Серед пільг був пункт для киян учасників ато. Виникло питання. Мій чоловік учасник ато. Тільки приписаний в іншій області. Ми купили квартиру в Києві. І прописку змінимо. Чи у такому випадку ми маємо право на пільгу? Можливо хтось підскаже де це можна уточнити? Дякую за відповіді.
Грабля• 27 апреля 2017
какая разница где вы живете, у папы есть документ о том что служил в Ато...с ним в садик
Добрый Жук• 27 апреля 2017
Вам с этой пильгой в районо, если они подтверждают , то вам ставят пильгу в электр очереди.
Вбигудях• 27 апреля 2017
Вам треба звернутися до районного відділу освіти, на території якого знаходиться дитячий дошкільний заклад і підтвердити вашу пільгу. Попередньо зателефонуйте і довідатись дні та години прийому.
Добрый Жук• 27 апреля 2017
У мужа есть подтверждающий документ что он участник кто или только на словах?
Уси-пуськи• 27 апреля 2017
Автор! Документом, подтверждающим льготу, являетя удостоверение участника боевых действий (УБД). Такое есть у мужа?
Уси-пуськи• 27 апреля 2017
Прописка значения не имеет. Удостоверение УБД действительно на всей территории Украины.
90x60x90
• 27 апреля 2017
Дівчатка, дякую за відповіді. Так, посвідчення убд у нього є. Є ще якісь довідки, що надавались раніше. Мене просто збиває визначення ´киян учасників ато´
90x60x90
• 27 апреля 2017
Ответ дляУси-пуськи
Чоловік намагався пролікуватися в декількох лікарнях Києва. Так його випровадили по місцю прописки. Тому і сумніви
Добрый Жук• 28 апреля 2017
Ответ для90x60x90
Вам нужно ехать в районо, и там подтверждать пильгу, если подтвердят хорошо, но все может быть, берите все доки и едьте, не тяните время.