Всі привіт! Я по особистих розрахунках десь на 6 тижні вагітності і прийшов час звернутися до лікаря та стати на облік. Вже голова закепіла куди звертатись , яка лікарня краща, до якого лікаря, і щоб не дерли з усіх карманів. Прописки київської не маю. Чоловік говорить , що краще в 1 роддомі там відгуки хороші . Хто кого порекомендує?
Це перше дитя , чекали довго. Не знаю як себе вести , що робити боюсь щось не те зробити тому якби до спеціаліста .