Мурзилка• 05 мая 2017
Хелп(((Як навчитись радіти життю?
Просто нічого не хочеться.З однієі сторони розумію-що все більш -менш добре в моєму житті,але всерівно щось не так чи не те.Не скажу ,що депресія,але постійний стан пригнічення.Не можу зрозуміти причину всього цього.Раніше,я була сильною дівчиною,незважаючи ні на що.Після розлучення навіть такого не було як зараз.Тепер накрило з головою.Вже є нові стосунки.Не бачу в своєму житті ні радості,ні щастя.Якось так пливу по течіі,бо вона мене несе.Раніше і спорт,і англійську вчила,і красунею була щодня.Тепер не хочеться нічого,навіть не фарбуюся на роботу.Довго сплю і нкмає бажання абсолютно нічого робити,ні розвиватись.Якось байдуже стало на все.Розумію,що це не норма.Діло не в фінансах,дітей немає.Порадьте щось мені,або дайте пенделя ,бо геть скисла(((
Мурзилка
• 05 мая 2017
Ответ дляjuliankoste
Так может детей надо?
Можливо.Немає стимулу жити і щось робити.А мені 26 всього
66сезон666серия• 05 мая 2017
Це може бути пов´язано з гормональними змінами в організмі. Зверніться до лікаря, почніть з психолога.
Мурзилка
• 05 мая 2017
Ответ для66сезон666серия
Дякую.З гормонами точно непорядок.В психолога була-викачка грошей,може просто такий попався(
КоролеВешна• 05 мая 2017
у меня точно такое же состояние, как у Вас
тоже не знаю, что с этим делать
Пэрисхилтонша• 05 мая 2017
Я вам скажу. К черту тех психологов, пошла мода, чуть что к психологу, если б они ещё были а не шарлатаны.
1. Это у вас пост травматический синдром. Те запоздалая реакция на стресс ( на развод например)
Те когда надо было вы держалась а потом накатило .
Пройдёт !
2. Сейчас , срочно Гемоглобин проверить , простым анализом крови в обычной поликлинике , терапевт скажет сильно ли упал , возможно препаратами пропьете и все будет норм, затяните, будет переливание крови , еда не поднимет гемо, сразу скажу,
Начнете пить железо содержащие препараты, Только Нового поколения (те дешевые старые фигня)
Через несколько дней будете бодрой уже
И препараты типа ’климадинон’ если 40 уже есть , будете огурцом,
Не бойтесь все это безопасно, возможно предклимактерический синдром начался, он может и после 35 начаться
Но гемоглобин обязательно
И вы себя не узнаете
Увидите
Все из опыта!
Пройдёт !
Через несколько дней будете бодрой уже
Но гемоглобин обязательно
И вы себя не узнаете
Увидите
Все из опыта!
Телочка• 05 мая 2017
А я скажу так - с нормальным мужиком женщина цветет и пахнет, возможно надо взять себя в руки и присмотреться к окружению, и что-то менять??!!! Раньше вы были умницей, спорстменкой и комсомолкой ))) А сейчас ? И почему уверены что это не весенняя депрессия? Быстренько бросайте интернет и с парнем на прогулку в парк!!!!
Та никада в жизни• 05 мая 2017
Ответ дляПэрисхилтонша
Пройдёт !
Через несколько дней будете бодрой уже
Но гемоглобин обязательно
И вы себя не узнаете
Увидите
Все из опыта!
Пройдёт !
Через несколько дней будете бодрой уже
Но гемоглобин обязательно
И вы себя не узнаете
Увидите
Все из опыта!
И я попробую. Спасибо.