Чукча Мукча• 05 мая 2017
Власники собачок-міні (до 2 кг) , у якому віці стерилізували собачок сук?
Читаю, що порібно провести стерилізацію до статевого дозрівання. Проте боюсь загального наркозу.
Чукча Мукча
• 05 мая 2017
Ответ дляInna Medvetska
після першої тічки через тиждень стерелізували, в мене тойчик
Як все пройшло? Собачка у клініці жила?Як доглядати?
Inna Medvetska• 05 мая 2017
Ответ дляЧукча Мукча
навіщо їй там жити?
вранці відвезла, через 3 години забрала. потім ще два дні на уколи носила, все ок
Чукча Мукча
• 05 мая 2017
Ответ дляInna Medvetska
навіщо їй там жити?
дякую. мені лікар казав,що АБ потрібно буде колоти і якісь труси купити. Пропонує і клініці перетримати,але я думаю,що то стресс.
Inna Medvetska• 05 мая 2017
Ответ дляЧукча Мукча
сорочечку спец. вдягають, щоб собачка шви не чіпала.
а там всього пару уколів
Чукча Мукча
• 05 мая 2017
Ответ дляInna Medvetska
а там всього пару уколів
Дякую
автор кастрируют и стерилизуют ...сук до первой течки, чтоб вообще на 100% в дальнейшем исключить онко мол. желез или матки , чем позднее вы кастрируете суку тем увеличивается вероятность онко, кабелей также лучше кастрировать до 6 месяцев, исполнится вашей даме 5 месяцев и несите ее в клинику
Чукча Мукча
• 05 мая 2017
Ответ дляqwerty_
Спасибо, за ответ. Ей через 2 недели 5 месяцев .
Скромняшка• 05 мая 2017
Ответ дляqwerty_
Кто такие кАбели?