Сорока белобока• 06 мая 2017
ДПА 4 класс
Девочки, подскажите, пожалуйста.
Задания по ДПА для всей Украины одинаковы?
Или выбирают задание на городском/школьном уровне?
Интимная• 06 мая 2017
Завдання для ДПА укладає Ваш вчитель а затверджує заступник директора. Уже кілька років нема загальнодержавних.
Фенте Фря• 06 мая 2017
Ответ дляИнтимная
Затверджувати має право тільки керівник навчального закладу
Лунтик-паунтик• 06 мая 2017
Атестація у 4-х класах проводиться за місцем навчання у письмовій формі. Завдання для проведення атестації укладають вчителі навчального закладу, відповідно до затверджених міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, і затверджує керівник навчального закладу. Завдання мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України.