Курочка-чубаточка• 09 мая 2017
Гуру моди та стилю поділіться своїми обновками на літо
Плаття, взуття, сумочки.
Обносилась в декреті. Хочу чуть обновити гардероб. І безнадійно відстала в цьому питанні. Скоро кілька відбудеться кілька подій, де повинна пристойно виглядати.
Плаття, взуття, що зараз актуально, модно???
Мені 37, не фітоняшка, але не товста, стрункі ноги, стрижка каре.
163\55 кг
Модниці, що прикупили чи плануєте для себе на літо, поділіться, пліз.
163\55 кг
Рекламама• 09 мая 2017
посмотрите сайти НМ, зара, бенетон
выберите понравившийся лук, покупайте- и будут в тренде)
Курочка-чубаточка
• 09 мая 2017
Ответ дляРекламама
посмотрите сайти НМ, зара, бенетон
Переглядаю вже кілька днів))
Доведеться в ТЦ купувати, не встигне доїхати.
Потрібно одягнутись на випускний сина в садку , зустріч однокласників.
Рекламама• 09 мая 2017
тогда покупайте в магазинах то, что приблизительно похоже на этих сайтах
п.с. я давно читала статью, что эти сайты задают тенденцию моды
и просмотрев их, я поняла, что + - у них стиль оч. похож
я очень люблю бенетон, мне идеально подходят их декала, и вещи не на один сезон по стилю и качеству
Лень гуглить• 09 мая 2017
Ответ дляНеваляшкина
на Zalando - большой выбор...., у Андре Тана прикупила сарафанчик
А я её люблю Тана этого, как самошив смотрится
Я_канеша_извиняюсь• 09 мая 2017
Ответ дляНеваляшкина
Тоже люблю вещи Андре Тана! То, что есть, ношу годами.... как новые!
Ума Палата• 09 мая 2017
Не хочет народ своими обновками делиться. Мне тоже очень актуально. Я, в буквальном смысле, голая. Всё выбросила. А теперь ничего подобрать не могу.
Вот, вчера тема была. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1820784
А Я Самая Самая• 09 мая 2017
Ответ дляУма Палата
ужасная подборка сори(
Нифига_ни_ни• 09 мая 2017
Ответ дляКурочка-чубаточка
Переглядаю вже кілька днів))
Ідіть в Зару і Манго. Це фастфешн, там важко купити щось немодне.
Беріть свіжу колекцію - магазини не дорогі, можна і по повних цінах. Дивіться в дзеркало, а ще краще фотографуйтеся в примірочній, а потім фотки переглядайте. І буде Вам щастя:)
Курочка-чубаточка
• 09 мая 2017
Ответ дляУма Палата
Потопаю завтра в ТЦ, прицінюсь, поміряю.
Взуття підберу, коли визначусь з одягом.
Курочка-чубаточка
• 09 мая 2017
Ответ дляНифига_ни_ни
Спробую))
Одяг ще можливо купити, на взуття хороше , сумки ціни космос, буду на інсайтах підбирати
Курочка-чубаточка
• 09 мая 2017
Ответ дляluchik_
Очень актуально , как раз просматриваю сайты и выбираю себе наряды.
Сумку купила , очень довольна )сейчас покажу )))еще и джинсы :
Клас!! Мені подобаються такі речі
Бачу, що мені потрібно зістрибувати з совєтчіци та почина штурмувати мождні блоги та тенденції.
П.С. Що з кицею вашою на фото?
Нифига_ни_ни• 09 мая 2017
Ответ дляКурочка-чубаточка
Спробую))
якщо взуття треба на вже, подивіться в манго. Там як для одягової марки цілком пристойна якість. Трапляються і зручні колодки, і натуральна шкіра. Не екко, але і не така фігня як в ейчендем.
Курочка-чубаточка
• 09 мая 2017
Ответ дляНифига_ни_ни
Гляну, ще дивилась на 6ПМ можна підібрати та на Зулілу, але спершу з одягом мушу визначитись
Нифига_ни_ни• 09 мая 2017
Ответ дляКурочка-чубаточка
вище Ви пишете що не встигне доїхати...
Нифига_ни_ни• 09 мая 2017
Ответ дляКурочка-чубаточка
з останньої покупки на 6пм в мене такі кеди, тільки бежево-рожеві.
Курочка-чубаточка
• 09 мая 2017
Ответ дляНифига_ни_ни
вище Ви пишете що не встигне доїхати...
Може авіа встигне, якщо не тягнути...з Англії принаймі
В крайньому випадку босоніжки на каблуку є чорні, актуальні на зараз.
Якщо запізняться, літо довге
Нифига_ни_ни• 09 мая 2017
Ответ дляКурочка-чубаточка
Якщо запізняться, літо довге
ясно. Можна ще польщу дивитися, там теж швидка доставка.
Курочка-чубаточка
• 09 мая 2017
Ответ дляluchik_
Перелом , операция , теперь 2 месяца восстановления. Ушел гулять, нашли уже таким .
Бідний котик, нехай одужує швидше
Курочка-чубаточка
• 09 мая 2017
Ответ дляНифига_ни_ни
Переглядала колись польські сайти, складається враження, що дорожче ніж англія, сша
Ламборджини• 09 мая 2017
Ответ дляСкромняшка
Жду такое платье.
Сумку уже показывала
Скажіть сукню самі шиєте чи десь купували?