Lili_Bookshelf• 19 мая 2017

Есть такие, кто посадил насильника, как пройшли этот сложный путь?

Наша очень хорошая знакомая попала в такую беду. В это воскресенье ее изнасиловали. Его задержали, но он очень влиятельная шишка, уже вышел под залог. Сейчас подается апеляция. Начались судебные тягонины. Есть ли такие, кто посадил насильника? нужны советы.
bestmamma• 19 мая 2017
Интересно, каким образом все произошло?
Он напал на нее в подворотне?
Kasha Kasha• 19 мая 2017
Это львовская история?
LvivLady• 19 мая 2017
Я думаю, це не можна назвати згвалтуванням в прямому сенсі. Впливова ’шишка’ навряд чи вискочить із-за дерева, щоб згвалтувати..
Напевно, дама дозволила в спілкуванні легковажне відношення, яке спровокувало на нетверезу голову такий інцидент
Number 1• 19 мая 2017
Возможно если дело будет резонансным. Особенно если шишка. Бить по всем фронтам( просторы интернета, телевидение, газеты и т.д.). Кричать!!!! Обращаться везде, полиция, прокуратура, суды. И не пускать на самотек, счательно следить за ходом дела. Чтоб ничего не скрыли, не прикрыли.
Antuanetta1980• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
меня всегда поражает, когда такое пишут ЖЕНЩИНЫ!
типа сама ж виновата...легкодоступная. я в шоке!
Dzvina_Dzvinochok• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
Що означає ’дама дозволила в спілкуванні легковажне відношення’??
Посміхалась, спідницю коротку одягнула, очі нафарбувала?
Чи стала в позу раком та задерла спідницю?
Це ж різні речі.
І якщо жінка каже НІ інтиму, а її до цього примушують, це якраз і називається згвалтуванням.
Dzvina_Dzvinochok• 19 мая 2017
Ответ дляAntuanetta1980
Таке пишуть жінки, які ніколи не стикались із сексуальними домаганнями та не ставили себе чи свою доньку на місце жертви.
ОксанаК.• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
Это вы 7-летнюю девочку в соблазнении взрослого парня обвиняли недавно?
Maмo4ka• 19 мая 2017
Это конечно горе большое, но правильно пишут, что ’шишка’ из-за кустов не выскакивает...
Diana40a• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
То есть если вам вроде понравился молодой человек и вы отвечаете ему на его знаки внимания, но еще не готовы в койку, а он таки силой настоял, то это можно не считать изнасилованием?
AnnaOst• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
Тобто якщо тебе примусив до сексу знайомий чоловік, який перед цим пригостив тебе коктейлем, то це не вже не злочин, а просто інцидент? І нічого страшного?
Цікаво як ви виховуєте чи збирається виховувати дітей в цьому питанні
irusiastar• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
m_lisa• 19 мая 2017
Ответ дляMaмo4ka
Ну а если он влиятельныфй, то ему можно больше чем остальным?Может он как раз этим и руководствовался как раз. А женщина какая бы не была, явно физически слабее
@Aминa@• 19 мая 2017
Ответ дляAntuanetta1980
наверное еще и в юПке короткой была
провоцировала всем, чем только можно
тоже поражает такое мышление,особенно женское
даже если она в процессе сказала стоп,а он не захотел остановиться,это уже насилие.Во всем цивилизованном мире так.И только постсовок кричит на жертву насилия ’провокатор’
InnaannI• 19 мая 2017
Было бы не плохо, чтобы автор раскрыл подробности дела, чтобы каждый не придумывал историю на свой лад, тогда бы может начали отвечать по сути вопроса...
LvivLady• 19 мая 2017
Ответ дляОксанаК.
Ні! Вперше чую! Розрізняйте абсурд від реалій!
vikolette• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
это как раз и называется ’згвалтуванням в прямому сенсі’, просто ’легковажне відношення’, если оно имело место быть может выступить смягчающим обстоятельством, но вину не исключает.
Brichka_04• 19 мая 2017
Мы конечно не Иран и не Саудовская Аравия, но по-прежнему во всем виновата женщина, ужас.
LvivLady• 19 мая 2017
Ответ дляvikolette
Хто знає реальну картину?? Абсолютно можливий варіант, що дама сама була не проти інтиму, знаючи, що партнер шишка, а потім не розрулили ситуацію мирно, і оп звинувачення - ’він мене зґвалтував, а я думати не могла!’
Марисолька• 19 мая 2017
к сожалению, не могу сказать о том, что посадила насильника. Боритесь.
Не позволяйте ей сдаваться.
Подключайте прессу.
_Юта_• 19 мая 2017
Если шишка имеет отношение к политике, можно попробовать поискать поддержки и помощи у его политических оппонентов
Lynx_1992• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
ну, це теж лише ваші фантазії. У таких випадках роблять експертизи на синці, характерні пошкодження жіночих органів, яких не було б, якби усе було за згодою. А з ваших відповідей складається враження, що ви зацікавлена особа - в усіх відповідях хай би там як, але все одно винна саме жінка.
І хіба насильство - це лише коли вискочив з-за дерева? Якщо жінка не заперечувала проти спілкування, але не хотіла саме інтиму, то все ок?

Автору - якщо ваша знайома на це готова, надайте розголосу справі. В наш час це можна зробити через соцмережі, пабліки вашого міста, ЗМІ. Тоді буде важче ’зам´яти’. Пам´ятаєте про Оксану Макар?
Танюша• 19 мая 2017
Ответ дляMaмo4ka
у нас в Херсоне лет 6 назад произошла серия изнасилования девочек подростков.
начальника поймал. оказался успешный бизнесмен из соседней области .семьянин.отец двух деток.
Танюша• 19 мая 2017
начальника-насильника
Леска• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
легковажне відношеняя дозволяє чинити насильницькі дії?
LvivLady• 19 мая 2017
Звідки відомо, що були насильницькі дії, а не шальний розгарячений градусами секс??
А насиллям секс став опісля?? Просто як помста за непродрвження стосунків?? Реальні приклади життя...
Lynx_1992• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
ні звідки. Ми не судді і не експерти, і ніхто не просив засудити чи виправдовувати. Поставили конкретне питання і попросили дати на нього конкретні відповіді, а не фантазувати на тему ’а якщо’
Lynx_1992• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
чому ви так прагнете зробити винною в усьому саме жінку? в усіх ваших відповідях - то вона сама спровокувала, тепер це вже може бути помста. Варіанту що вона жертва а він насильник ви не разглядаєте?
LvivLady• 19 мая 2017
Ответ дляLynx_1992
тут ключовий момент, що партнер ’шишка’. Для інтимної розрядки йому непотрібно вчиняти насилля, щодо жінок... На таких представників дами полюють всіма засобами.. Я працюю зі студентами, серед яких немало із досить забезпечених і іменитих родин; тому я реально бачу картину, як дівчата подають себе як розкішний десерт, на превеликий жаль(((
Natkash• 19 мая 2017
Ответ дляLvivLady
Мені здається, що йдеться про львівського крутелика, якого звинувачують у згвалтуванні дівчини. Якщо не помиляюся, вона після роботи чекала на зупинці на трасі маршрутку, коли під´їхав солідний пристойний на вигляд дядько і запропонував підвезти. Коли дівчина стала відмовлятись, заспокоїв, що вона йому в дочки годиться, далі ви знаєте. (((