Физрукая• 26 мая 2017

Знову про ЗНО. Як допускають до екзаменів в США

Хто недавно запитував чи ошукують з металошукачем в інших країнах світу? Ось знайшла в США.
Витяг з інструкції
Процедура реєстрації в місці тестування та перерви
• Обов´язкова наявність оригінального дійсного державного посвідчення особи з фото і підписом.
• Вас буде проскановано металодетектором при кожному входженні до екзаменаційної аудиторії.
• Ви має підняти свої штани вище кісточок, спустошити та вивернути навиворіт всі свої кишені та підняти рукави сорочки вище зап´ястя при кожному входженні до екзаменаційної аудиторії.
• Якщо ви носите окуляри, вам необхідно буде зняти їх та представити для візуального огляду, щоб гарантувати, що вони не містять записуючого пристрою. Великі ювелірні вироби повинні зберігатися в шафці через побоювання з приводу прихованих записуючих пристроїв.
• Адміністратор тестування повідомить вам, що саме дозволено вам під час перерв в іспиті, зокрема чи дозволяється доступ до своїх речей, і доступ для мобільних телефонів і записів в них. Всі екзаменовані повинні інформувати адміністратора тестування, перш ніж брати свої речі під час перерви, в тому числі ліки. Про повторні або тривалі виходи з екзаменаційної аудиторії повідомляють замовника тестування.
• Після повернення з перерви, для повторного входу до екзаменаційної аудиторії всі без винятку повинні пройти через всі перевірки безпеки знову в повному обсязі, представити посвідчення особи і, в разі необхідності надати відбитки пальців.
на фото оригінал інструкції англійською мовою, якщо комусь цікаво.
Кредитная• 26 мая 2017
дякую! нічого у нас на ЗНО екстраординарного немає, незрозуміло чому декотрі обурюються нашими правилами...

ШапкаУшанка• 26 мая 2017
у американских детей нет стресса
udachamir• 26 мая 2017
Ответ дляШапкаУшанка
у американских детей нет стресса
у них есть главное - будущее
кураГАЛЯ• 26 мая 2017
Ответ дляudachamir
у них есть главное - будущее
Бешено плюсую, жаль, что только одну благодарочку могу поставить!
Askerya• 26 мая 2017
я не поняла, вы на стороне народа или наглядачів ?
Да будет так• 26 мая 2017
у меня брат еще 1997 году попытался с каким то передатчиком сдать экзамен в КПИ попался и выгнали с экзамена без права повторного поступления
Да будет так• 26 мая 2017
Ответ дляAskerya
я за честную сдачу а вы
udachamir• 26 мая 2017
Ответ длякураГАЛЯ
благодарю, там лучше жизнь, у меня там знакомые
ШапкаУшанка• 26 мая 2017
Ответ дляAskerya
народ - это те, кто нарушает правила, я так понимаю.

автор Физрукая • 26 мая 2017
Ответ дляAskerya
Хто їх так поділив і коли?
кураГАЛЯ• 26 мая 2017
Ответ дляudachamir
Да, я знаю - и у молодежи талантливой больше шансов пробиться.
Хранительница чешки• 26 мая 2017
почему у нас депутаты воруют в таких обьемах и их не садят ?
автор Физрукая • 26 мая 2017
Ответ дляХранительница чешки
Вам доплачують, щоб Ви в кожній темі про депутатів згадували?
Хранительница чешки• 26 мая 2017
Ответ дляФизрукая
вы всю ночь не спали, картинку фотошопили ?
дайте ссылку прямую
автор Физрукая • 26 мая 2017
Ответ дляХранительница чешки
дайте ссылку прямую
Ні, я запитала в знайомої, вона мені вислала електронкою.
автор Физрукая • 26 мая 2017
Ось посилання https://www.prometric.com/en-us/Pages/home.aspx
Кредитная• 26 мая 2017
Ответ дляХранительница чешки
дайте ссылку прямую
https://www.prometric.com/en-us/for-test-takers/pr...
Хранительница чешки• 26 мая 2017
Ответ дляФизрукая
всевыврети, это ссылка на научный центр, а не вуз и не школа !
автор Физрукая • 26 мая 2017
Ответ дляХранительница чешки
А у нас теж навчальний центр тестування проводить, а не вуз і не школа, якщо ви не в курсі. ЗНО тому і зовнішнє, що проводиться зовнішньою організацією, а не тею, що навчає.
Ось посилання на Український центр, який проводить тестування
http://testportal.gov.ua/

Хранительница чешки• 26 мая 2017
Ответ дляФизрукая
http://testportal.gov.ua/
у нас тестування проходить в будівлі школи !
Хранительница чешки• 26 мая 2017
Ответ дляФизрукая
http://testportal.gov.ua/
тем более, я вчера читала в фейсбуке Батьки Sos, так вы выврети по любому, никакого концлагеря в америке нет, полицейских нет в школах
автор Физрукая • 26 мая 2017
Ответ дляХранительница чешки
Але проводить його НЕ ШКОЛА. Вчителів залучає на роботу окрема організація, яка платить їм за це гроші. І саме ця організація визначає правила проведення, як і закордоном.
автор Физрукая • 26 мая 2017
Ответ дляХранительница чешки
Я написала Вам правила проведення з використанням металошукача. Його, напевно, служба безпеки використовує. А якщо у нас буде служба безпеки використовувати металошукач Вам полегшає. До речі, так і було в попередніх роках.
Гл. Амурная• 28 мая 2017
Саме так перевіряють тих, хто здає іспит IELTS у Канаді.
Для довідки. Це міжнародний мовний іспит з англійської мови, який проводиться у багатьох країнах, в тому числі і в Україні. З цього року сертифікат з цього іспиту в Україні зараховується як 200 балів з англійської мови.
Мій чоловік здавав його у славному місті Торонто )))
Дійство проходить впродовж 6 годин.
Писати можна тільки простим олівцем не більше 10 см, який тобі видають перед іспитом. Вода з собою заборонена (вона є в аудиторії). Їжа заборонена. Виходити до вбиральні тільки з поліціянтом своєї статі, який чекає тебе безпосередньо біля кабінки. Кожну годину обшукують металошукачем.
Якщо порушуються правила проведення іспиту, впродовж 2-х років до нього не допускають.
Інші іспити у Канаді проходять теж приблизно так.
Племінниця зараз навчається в США. Правила проведення іспитів такі ж!