Дайте подумать• 08 июня 2017

Де і як перевірити меблі на токсичність? Київ

Дівчата, може хтось стикався з подібним або працює в цій сфері. Замовили дитячу кімнату. Не з дешевих, відомого українського виробника дитячих меблів. Дизайн дуже гарний , фурнітура, функціональність - все добре. Але! Запах! Це посто караул. Меблі привезли в грудні. Коли збирали - запах був різким і сильним. Я сподівалася, що вивітриться. Ми ще місяць не жили в цій квартирі, всі шафки шухляди були відкриті, квартира провітрювалася. Зарах став меншим, але він є і сильно відчувається, особливо від ліжка. Завідуючої одіялками біля голови, бокову планку вздовж стіни. Але це не вихід, здоров´я дитини під загрозою. В магазині є гарантія 18 міс. Але вони передали все на розгляд фабрики. Фабрика в іншому місті. Все затягують, збираються міняти лише тонкі частини з двп. Основна частина меблів з мдф, я спеціально вибрала при покупці дорожчий варіант. Де в Києві можна зробити перевірку на токсичність? Є такі служби? Дякую
автор Дайте подумать • 08 июня 2017
Завішую´
Маша хороша• 08 июня 2017
Скорее всего дело в клее.
автор Дайте подумать • 08 июня 2017
Так, , можливо, де є склеп ні частини - смердить сильніше
автор Дайте подумать • 08 июня 2017
Фірма, яка робила збоку і доставку , каже, що меблі якісні, але саме в грудні був ще один випадок, коли покупці скаржилися на запах
mebel zakaz• 08 июня 2017
Идите в санстанцию, но может и быть так что сделав экспертизу Вы ничего не добьетесь, так как наши нормы очень сильно занижены по сравнению с европейскими. Для начала попросите у фирмы сертификаты на мебель если это серийная мебель. А если делали под заказ то сертификаты на материал.
Запах может давать - ДСП это ламинированная плита которая клеится при помощи формальдегидных смол, вот эти смолы и выделяются в атмосферу и дают запах. ДСП класса эмисси Е1 запах не дает. Из тех что дает запах это ДСП Свиспан, Кроношпан, Кроноегр.
Запах может давать сам лак, дешевый
Сам МДФ запах давать не может так как это плотно прессованная бумажная пыль
автор Дайте подумать • 08 июня 2017
Ответ дляmebel zakaz
Запах может давать сам лак, дешевый
Дякую Вам! Це фабрика, всі документи у них є. Не підкажете, куди саме можна звернутися на експертизу?
автор Дайте подумать • 08 июня 2017
У відділі захисту прав споживачів кажуть, що я повинна звернутися до виробника з заявою, і вони протягом трьох днів мають організувати незалежну експертизу. Але я хочу сама провести таку експертизу. Тільки треба , щоб все було офіційно і це могло бути доказом проти виробника. Взагалі не хочу ніяких розборок, тросточка хочу щоб замінили меблі на такі ж, але без запаху...
mebel zakaz• 08 июня 2017
Ответ дляДайте подумать
погуглите независимая экспертиза, уведомите официальным письмом продавца